Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi “Yaşamayanlar”dan Fragman Var

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar‘dan ilk fragman geldi. Sıradışı dizi, eylül ayında BluTV’de…

Çekimleri geçen ay tamamlanan Yaşamayanlar‘ın konusu kısaca şöyle: 164 yaşında genç bir vampir olan Mia (Elçin Sangu), akıl hocası Karmen’in (Selma Ergeç) önderliğinde, aklındaki planı gerçekleştirmek için İstanbul’a gelir. Amacı kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi (Kerem Bürsin) öldürüp yeniden insan olmaktır fakat tarihin en güçlü vampirlerinden Dmitry’yi öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlık geçmişine sırtını dönen kadim vampir Numel de (Birkan Sokullu), bu amaç uğruna Mia ve Karmen’le ittifak kurar. Tutku ve nefreti, yaşam ve ölümsüzlüğü, iyilik ve kötülüğü birbirinden ayıran sınırların belirsizleştiği bu evrende, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı, büyük savaş başladığında kimin tarafında duracağı sorusudur.

“Yaşamayanlar”, eylülde BluTV’de

Yönetmenliğini Alphan Eşeli’nin üstlendiği, senaryosunu Şamil Yılmaz’ın yazdığı sıradışı dizinin görüntü yönetmeni, Tariel Meliava. Dizinin yapımcısıysa Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul 74.

Yaşamayanlar, eylülde BluTV’de…

Henüz Yorum Yok : "Türkiye'nin İlk Vampir Dizisi “Yaşamayanlar”dan Fragman Var"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.