“Westworld”ün 2. Sezonundan Nihayet Fragman Geldi

“Sayılı gün çabuk geçer,” dedik, bağrımıza taş bastık, ümitle bekledik. 1,5 yıl sonra dönüşe geçen Westworld‘den önce mini bir teaser geldi, sonra set fotoğrafları paylaşıldı, nihayet tam tekmil fragman da yayında. 22 Nisan’a şunun şurasında ne kaldı, değil mi?

Westworld hayranları, nefeslerini tutmuş yeni sezonu bekliyor uzun süredir. En azından sonunda yayınlanan 2. sezonun fragmanı, bu bekleyişi daha anlamlı kılması açısından önemli.

22 Nisan’da 2. sezonun ilk bölümü ekranda olacak. Michael Crichton’ın aynı adlı romanından önce 1973’te sinemaya uyarlanan popüler bilimkurgunun, Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un elinde farklı bir boyut kazandığını söyleyebiliriz.

Hesaplaşma temalı yeni sezonda öykü, daha da karmaşık hale geliyor. Çılgınlık diz boyu…

2. sezon, 22 Nisan’da Başlıyor

İki dahi bilim insanı Dr. Arnold Weber (Jeffrey Wright) ile Dr. Robert Ford (Sir Anthony Hopkins) tarafından monoton yaşamlarından sıkılan insanların macera arayışını karşılamak için kurulan futuristik eğlence parkı Westworld’de yaşananların anlatıldığı bilimkurgu westernde başlıca rolleri Evan Rachel Wood, Ed Harris, Thandie Newton, James Marsden, Luke Hemsworth, Tessa Thompson ve Jimmi Simpson paylaşıyor. Kadroya dahil olan isimlerse şunlar: Gustaf Skarsgård, Fares Fares, Betty Gabriel, Katja Herbers, Neil Jackson ve Jonathan Tucker.

Dizinin yapımcıları arasında bilimkurgunun altın çocuğu J.J. Abrams’ın da olduğunu ekleyelim.

İlk sezonunu 5 Emmy Ödülü ile kapatan Westworld, 10 bölümlük 2. sezonuyla 22 Nisan’da HBO’da…

Henüz Yorum Yok : ""Westworld"ün 2. Sezonundan Nihayet Fragman Geldi"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.