Yepyeni Dizi A.P.B. FOXCRIME Ekranlarında Polisiye Meraklıları ile Buluşuyor

Chicago’nun en belalı bölgesini yenilikçi ekipmanlarla donattığı polis gücü ile koruma altına alan milyarder mühendis Gideon Reeves’in mücadelesini konu alan yeni dizi A.P.B. 9 Ağustos Çarşamba günü 20.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Chicago Polis Departmanı’nda işler, üzeri örtülen suçlar ve yolsuzluklar sebebiyle kontrolden çıkmaya başlıyor. En yakın arkadaşının cinayetine tanıklık eden milyarder mühendis Gideon Reeves’in sahneye girmesiyle olayların akışı değişiyor. Şehrin en belalı bölgesini kontrolü altına alan Reeves, polis gücünü teknolojik anlamda oldukça gelişmiş imkanlarla donatıyor ve herkesi suçla mücadeleye bakış açısını yeniden değerlendirmek zorunda bırakıyor. Kimisi kendisine bir şans veren ve destek olan, kimisi attığı her adıma şüpheyle yaklaşan ekibiyle suçlarla mücadele eden Reeves’in çabaları yepyeni dizi A.P.B. ile ekranlara geliyor.

New York Times’da yayınlanan ve New Orleans sokaklarında işlenen suçları konu alan bir makaleden esinlenilen yeni dizi A.P.B., 9 Ağustos Çarşamba günü saat 20.30’da FOXCRIME’da başlıyor.

Henüz Yorum Yok : "Yepyeni Dizi A.P.B. FOXCRIME Ekranlarında Polisiye Meraklıları ile Buluşuyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.