“Zalim İstanbul”, 3. Bölümüyle Bu Akşam Ekranda

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın başrolleri paylaştığı Zalim İstanbul, bu akşam 3. bölümüyle ekrana geliyor. Hareketli bir bölümün izleyiciyi beklediğini söyleyelim…

Ablasını sırtından vuran Ceren’in Cemre’yi içine soktuğu durum, Agâh’a kararlarını sorgulatırken onu, Seher’le tekrar karşı karşıya getirir.

Damla, elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser.

Cenk, ağabeylik dürtüsüyle içindeki öfkeyi dizginleyemeyip sorumlulara gereken cezayı verir. Agâh ile Cenk, ilk kez bu sayede baba-oğul hissini paylaşırlar.

Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim karşısında sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez. Bu karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır. Şeniz, bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

Cemre, kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez.

Seher ve Şeniz’in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan’ın içi ezilir. Üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorundadır. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken Agâh Karaçay’ın kapısı bir kez daha çalınacaktır…

Yeni bölümün konusu kısaca böyle özetlenebilir.

Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı, Cevdet Mercan’in yönettiği Avşar Film imzalı Zalim İstanbul‘da Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek başlıca rolleri üstleniyor.

Zalim İstanbul, bu akşam 3. bölümüyle Kanal D’de…

Henüz Yorum Yok : ""Zalim İstanbul", 3. Bölümüyle Bu Akşam Ekranda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.