Liste 159 sonuçlar

Perihan Ünlücan Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, editörleri, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için kitap, film, dizi, program, aktivite, aplikasyon öneriyor. "20 Dakika", "Hatırla Gönül", "Karadayı" dizilerinde rol alan Perihan Ünlücan, Episode ...

Ayşe Erbulak Episode Okurları İçin Öneriyor

Oyuncu ve polisiye yazarı Ayşe Erbulak, okurlarımız için sevdiği filmleri, dizileri, kitapları ve çizgi romanları sıraladı. 

Noyan Uzer Episode Okurları İçin Öneriyor

Son olarak Gorbi dizisinin başrolünde izlediğimiz Noyan Uzer, okurlarımız için sevdiği film ve kitapları sıraladı.

İkinci Dünya Savaşı Dizilerinin En İyileri | Onur Bayrakçeken

Konu İkinci Dünya Savaşı olunca birçok yapım var. Ancak orijinal fikir pek az. Sizler için, en iyi beş İkinci Dünya Savaşı dizisini derledik. 

Alp Navruz Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode derginin 12. sayısında kapak konuğumuz olan Alp Navruz, sevdiği film ve kitaplar okurlarımız için sıraladı.

Gonca Sarıyıldız Episode Okurları İçin Öneriyor

"Benim Tatlı Yalanım" dizisinde Hande Eymen karakterine hayat veren Gonca Sarıyıldız, Episode okurları için sevdiği dizi, film, kitap ve albümleri sıraladı.

Ümit Kantarcılar Episode Okurları İçin Öneriyor

Uzun zamandır dizi sektöründe yer alan, son olarak "Vuslat" dizisinde rol alan Ümit Kantarcılar, Episode okurları için dizi, film ve kitapları sıraladı.

Mehmetcan Mincinozlu Episode Okurları İçin Öneriyor

"Lise Defteri," "Küçük Sırlar gibi çok izlenen dizilerde rol alan, en son "Bizim Hikaye" dizisinde Cemil karakterine hayat veren Mehmetcan Mincinozlu, Episode okurları için en sevdiği film ve kitapları sıraladı.

En İyi The Beatles Belgeselleri | Onur Bayrakçeken

The Beatles giyim kuşamdan müziğe, popüler kültürü sonsuza dek değiştirdi. Bu listede, The Beatles'a dair (bence) en iyi beş belgeseli bulacaksınız.

Selen Seyven Episode Okurları İçin Öneriyor

Son dönemin çok konuşulan "Avlu" dizisinin Heves'i Selen Seyven, Episode okurları için önerdiği dizi, film ve kitapları sıraladı.

Yüsra Geyik Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, editörleri, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için kitap, film, dizi, program, aktivite, aplikasyon öneriyor. "Arka Sokaklar" dizisinde Zeliha Çoban karakterine hayat veren Yüsra Geyik, Episode okurları ...

Sercan Badur Episode Okurları İçin Öneriyor

"Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Güllerin Savaşı" gibi çok izlenen dizilerde ve son dönemde "Kürk Mantolu Madonna" tiyatro oyununda rol alan Sercan Badur, Episode okurları için önerdiği dizi, film ve kitapları sıraladı. 

En İyi Rolling Stones Belgeselleri | Onur Bayrakçeken

Bu listede, efsanevi rock'n'roll grubu The Rolling Stones hakkında yapılmış en iyi beş belgeseli ve öykülerini bulacaksınız

Burak Demir Episode Okurları İçin Öneriyor

"Muhteşem Yüzyıl", "Diriliş Ertuğrul" gibi çok izlenen yapımlarda rol alan Burak Demir, Episode okurları için önerdiği kitap, müzik ve filmleri sıraladı.

Ayçin İnci Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için önerilerde bulunuyor. Bugünkü öneri listemiz, değerli oyuncu Ayçin İnci'den...

Uğur Kurul Episode Okurları İçin Öneriyor

"Ustura Kemal", "Gülümse Yeter", "Savaşçı" dizilerinde rol alan Uğur Kurul, Episode okurları için önerdiği belgesel, film ve kitapları sıraladı.

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 6 Kore Dizisi

Episode derginin Kore dizileri uzmanı Burcu Babal, Netflix Türkiye'de izleyebileceğiniz farklı türde en iyi 6 Kore dizisini sizler için derledi.

Mert Ramazan Demir Episode Okurları İçin Öneriyor

Bu yılın iddalı dizilerinden "Öğretmen"de Ateş karakteriyle dikkatleri çeken Mert Ramazan Demir, Episode okurları için önerdiği film ve müzik listesini paylaştı.

Gökçe Eyüboğlu Episode Okurları İçin Öneriyor

Fox TV'de 3 sezon yayınlanan "Kadın" dizisindeki Ceyda karakterine hayat veren Gökçe Eyüboğlu, Episode okurları içim önerdiği film ve kitapları sıraladı. 

Sinem Ünsal Episode Okurları İçin Öneriyor

Reyting  rekorları kıran "Mucize Doktor"da Nazlı rolüyle dikkat çeken Sinem Ünsal, Episode okurları için önerdiği film, dizi ve kitapları sıraladı.

Bu Maradona Belgesellerini İzlemelisiniz I Onur Bayrakçeken

Tarihin en büyük futbolcusu kimdir, tartışılır. Prekazi: Vurdu, Gol Oldu! (Mylos Kitap, 2018) kitabımızda sevgili Cevad Prekazi, bu soruya "Johan Cruyff" cevabını vermişti. Benim neslime sorarsanız cevap ya Lionel Messi ya da Cristiano ...

Nejat İşler Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, editörleri, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için kitap, film, dizi, program, aktivite, aplikasyon öneriyor. Yirmi beş yılı aşan kariyerine birçok başarılı film ve dizi sığdıran ve bu sezon ...

Elifcan Ongurlar Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, editörleri, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için kitap, film, dizi, program, aktivite, aplikasyon öneriyor. Ekranlara, "Kayıp Şehir" dizisinde hayat verdiği Seher karakteriyle adım atan, “Kiralık ...

Aytaç Şaşmaz Episode Okurları İçin Öneriyor

Episode yazarları, editörleri, oyuncular, senaristler, yönetmenler, her gün sizin için kitap, film, dizi, program, aktivite, aplikasyon öneriyor. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında, "Kötü Çocuk" isimli filmde yaşayan, son olarak ...