Röportaj 151 sonuçlar

Mario de la Rosa: “Suarez bir Rottweiler, devletin köpeği”

La Casa de Papel dizisinde Özel Harekat kumandanı Suarez karakterini canlandıran Mario de la Rosa ile kariyerini ve diziyi konuştuk

Fernando Cayo: “Albay Tamayo, zıtlıkların karışımı”

La Casa de Papel dizisinde Albay Tamayo karakterini canlandıran tecrübeli oyuncu Fernando Cayo ile kariyerini ve diziyi konuştuk

Röportaj: Ceren Moray

Avlu dizisinde canlandırdığı Azra karakteriyle dikkatleri üzerine toplayan Ceren Moray'la hayata, sektöre ve diziye dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Elifcan Ongurlar: “Bana göre doğru olanın son noktasına gitmek en büyük hedefim”

Kayıp Şehir, Kiralık Aşk, Kızım İçin ve Sevgili Geçmiş dizilerinde rol alan Elifcan Ongurlar ile oyunculuğu, dizi sektörünü ve İzmir'i konuştuk...

Röportaj: Engerraund Serac’ı Canlandıran Vincent Cassel ile “Westworld” Üzerine

4 Mayıs'ta sezon finaliyle izleyicilerin karşısına geçecek olan Emmy ödüllü "Westworld" dizisinde Engerraund Serac karakterini canlandıran Vincent Cassel ile karakteri ve dizi üzerine konuştuk.

Röportaj: Evan Rachel Wood & Tessa Thompson

4 Mayıs'ta sezon finaliyle izleyicilerin karşısına geçecek olan Emmy ödüllü "Westworld" dizisinde Dolores Abernathy karakterini canlandıran Evan Rachel Wood ve Charlotte Hale karakterini canlandıran  Tessa Thompson ile karakterlerini, diziyi ve cinsiyet rollerini konuştuk.

Röportaj: Ashley Stubbs’ı Canlandıran Luke Hemsworth ile “Westworld” Üzerine

4 Mayıs'ta sezon finaliyle izleyicilerin karşısına geçecek olan Emmy ödüllü "Westworld" dizisinde Ashley Stubbs karakterini canlandıran Luke Hemsworth ile karakteri ve dizi üzerine konuştuk.

Röportaj | Hong Chau & Louis Gossett Jr.

HBO yapımı "Watchmen" dizisinde Lady Trieu karakterini canlandıran Hong Chau ve Will Reeves karakterini canlandıran Louis Gosset Jr. ile konuştuk.

Jeremy Irons: “Watchmen, çizgi roman dünyası gibi hissettirmiyor, farklı bir gerçeklik hissi var”

HBO yapımı "Watchmen"de rol alan deneyimli oyuncu Jeremy Irons ile diziyi, Adrian Veidt karakterini ve ABD'deki beyaz üstünlüğü meselesini konuştuk.

Röportaj | Tim Blake Nelson & Jean Smart

HBO yapımı "Watchmen"de Looking Glass’ı canlandıran Tim Blake Nelson ve FBI ajanı Laurie Blake’i canlandıran Jean Smart ile konuştuk.

Regina King: “Watchmen, şu anda olup bitenlerin mükemmel bir aynası”

HBO yapımı "Watchmen" yayınlandığı günden beri çok konuşuldu, izleyicilerden farklı yorumlar aldı. Diziyi ve Angela Abar rolünü Regina King ile konuştuk. 

Özel Röportaj | Jane Goodall: “Her Gün Yapacağımız Ufak Ahlaki Seçimler Dünyayı Değiştirmeye Yeter”

Yaşamı kitap ve filmlere konu olan, 2004'te İngiliz Kraliyeti tarafından "Dame" unvanıyla onurlandırılan Jane Goodall ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

İdris Nebi Taşkan: “Oyunculuk özel bir meslek, öğrenmeye açık ve aç olmalısın”

"Arkadaşlar İyidir" dizisiyle dikkat çeken İdris Nebi Taşkan ile "Zalim İstanbul"da canlandırmayı çok sevdiği Civan karakterini ve hedeflerini konuştuk.

Röportaj | Yapımcı-Yönetmen Nicole Kassell ile “Watchmen” Üzerine

Yayınlandığı dönemden beri konuşulan HBO yapımı "Watchmen"in hikâyesini başyapımcı ve yönetmen Nicole Kassell ile konuştuk.

Röportaj | Damon Lindelof ile “Watchmen” Üzerine

"Lost", "The Leftovers" gibi unutulmaz dizilerin yaratıcılarından Damon Lindelof ile HBO yapımı "Watchmen" üzerine konuştuk.

Taner Ölmez: “İçi dolu, temeli sağlam işler yapmak istiyorum hayatımda”

"Mucize Doktor" dizisinde Ali Vefa'ya hayat veren ve oynadığı her rolü keyifle izleyeceğimizden emin olduğumuz Taner Ölmez'le konuştuk.

Özel Röportaj | “The Witcher” Müzikleri: Giona Ostinelli & Sonya Belousova

İtalyan besteci Giona Ostinelli ile Rus besteci ve piyanist Sonya Belousova ile hem işbirliklerini hem de "The Witcher" müziklerini konuştuk.

Özel Röportaj: Kostüm Tasarımcısı Tim Aslam ile “The Witcher” Kostümleri Üzerine

Modern ve tarihi kostümler tasarlama konusundaki başarılarıyla bilinen İngiliz kostüm tasarımcısı Tim Aslam ile The Witcher kostümleri üzerine özel bir röportaj gerçekleştirdik.

“The Witcher” Özel Röportaj: Anya Chalotra & Freya Allan

"The Witcher" dünyasının iki önemli kadın karakteri; Yennefer ve Ciri… Netflix’in The Witcher’ıyla birlikte çok daha derinlikli karakterleri canlandıracaklarına inandığımız Anya Chalotra ve Freya Allan ile diziye ve karakterlerine ...

Özel Röportaj: Yapımcı-Senarist Lauren Schmidt Hissrich ile “The Witcher” Üzerine

The Witcher’ın yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Lauren Schmidt Hissrich ile The Witcher evreni ve Netflix dizisi üzerine konuştuk.

Akın Akınözü ile “Kısa Kısa”

Hercai dizisinde canlandırdığı Miran karakteriyle büyük beğeni toplayan genç oyuncu Akın Akınözü, Episode derginin için "kısa kısa" sorularımızı cevapladı.

Özel Röportaj: Luka Peroš & Najwa Nimri & Rodrigo de la Serna

La casa de papel oyuncuları Luka Peroš (Marsilya) ve Rodrigo de la Serna (Palermo) ve Najwa Nimri (Alicia) özel röportajı Episode'da...

Oyuncular Sendikası: “Oyuncu, işçidir” | Özel Röportaj

Oyuncu, işçidir diyerek yola çıkan Oyuncular Sendikası'nın yönetim kurulu üyeleri Tuba Erdem, Sercan Gidişoğlu, Sermet Yeşil ve Genel Koordinatör Sinem Derya Çetinkaya ile özel röportaj Episode'da...

Özel Röportaj: Esther Acebo & Jaime Lorente

Tüm dünyada en çok izlenen dizilerden "La casa de papel" 4. sezonuyla döndü. Sevtap Tuzcu'nun Episode derginin 15. sayısı için yaptığı özel röportajları derledik. La casa de papel'de Stockholm Sendromu’nun en masum halini sahneleyen Esther Acebo (Stockholm) ve Jaime Lorente (Denver) ile özel röportaj...