Episode Magazine November Issue is Now Available!

 Episode Magazine November Issue is Now Available!

Turkey’s first and only TV series content magazine Episode‘s November issue is now available! Episode is here with the fall issue of 2023!

Osman Sonant

Bunun yanı sıra Episode Dergi’nin kasım sayısı da birbirinden farklı ve heyecan verici isimlerle yaptığımız röportajlarla dolu…

Genel Yayın Yönetmenimiz Oben Budak, The Wheel of Time’ın yönetmeni Sanaa Hamri ve yapımcıları Holger Reibiger, Marigo Kehoe ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Ayrıca Budak, Warner Bros. Discovery çatısı altında bulunan US Networks Group CEO’su Kathleen Finch’le yaptığı röportajda bu mesleği seçmeyi düşünen gençler için tavsiye almayı da unutmadı.

Kathleen Finch

Şef editörümüz Orçun Onat Demiröz ise Prime Video’nun sezona damga vuran serilerinden biri olan Gen V’yi The Boys’un yıktığı tabular ve X-Men çizgi romanlarının önemi doğrultusunda inceledi. Aynı zamanda Demiröz, Nuri Bilge Ceylan’ın Merve Dizdar’a Cannes’da “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü kazandıran son filmi Kuru Otlar Üstüne’yi ve NBC sinemasını mercek altına aldı.

Filmlerinde Türkiye siyasi tarihine sıkça yer veren Özcan Alper ile yaptığımız röportajda yönetmen, filmlerin dünyayı değiştirme etkisini anlattı. Yasemin Şefik, Güldür Güldür’ün hüzünlü yapımcısı Elif Yakarçelik ve dizi müziklerinin önemli ismi Saki Çimen ile konuştu.

Sezonun en popüler işlerinden Ömer’de Emine karakterini canlandıran Çağla Naz Kargı ile Dönence dizisinin ardından 1923 müzikalinde de yer alan Ülkü Hilal Çiftçi de Episode’un kasım konukları arasında.

Jane Austen kitaplarından uyarlanan filmleri yazan Su Karacan ve Son Akşam Yemeği’ni yorumlayan Mert Şuşut da kasım sayımızda. Mert ve Zeynep Gürer’in “Dijital Platformlarda Kadın Kahramanların Yükselişi” başlıklı inceleme yazısı da hayli ilgi çekici gerçeklerden bahsediyor.

Bunların yanında Oben Budak’ın slasher komedi Totally Killer, Ayşegül Gündoğdu’nun gizem gerilim dizisi Sarmaşık Zamanı, Devrim Toyran’ın Bambaşka Biri, Zeynep Gönenli’nin ise Masterchef AllStar incelemeleri de kasım sayımızın öne çıkanlarından.

Totally Killer

Ayrıca her sayımızda olduğu gibi Yasemin Şefik, ‘Sıradaki Şarkı Sana Gelsin’ bölümünü kaleme aldı. Sahneden, vizyondan ve yeni dizilerden önerilerimiz de yeni sayımızdaki yerini aldı.

Episode Dergi kasım sayısı, etkileyici kapak çekimi ve röportajıyla, sezonun çok konuşulan dizi ve film incelemeleriyle ve keyifli röportajlarıyla okurlarını bekliyor.

Keyifli okumalar…

Editör

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *