‘Dexter: New Blood’ Fragmanı Yayınlandı

Unutulmaz seri katil dizisi Dexter, 8 yıl aradan sonra 9. sezonuyla geri dönüyor. Resmi adının New Blood olduğu açıklanan devam sezonundan ilk fragman da yayınlandı.

Dünkü (25 Temmuz) Comic-Con@Home etkinliğinde SHOWTIME, Dexter‘ın yeni sezonunun isminin Dexter: New Blood olduğunu duyurdu. 10 bölümlük yeni sezonun ilk fragmanı da yayınlanırken aynı etkinlikte prömiyer tarihi de açıklandı. Merakla beklenen yapım, 7 Kasım 2021‘de SHOWTIME ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Fragmanda Dexter Morgan’ın (Michael C. Hall) Jim Lindsay adıyla kendine yeni bir hayat kurduğunu görüyoruz. Ancak elinden geldiğince normal bir yaşam sürmeye çalışsa da karanlık dürtüleri hâlâ Dexter’ın içinde…

Başrolünde yine Michael C. Hall‘un yer aldığı Dexter: New Blood, 10 bölüm olarak ekrana gelecek. Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott ise başrollerde Hall’e eşlik eden isimler. Yeni sezonda Dexter’ın maceraları Miami’de değil, hayali Iron Lake kasabasında geçecek. Bu arada dizinin ilk sezonunu yazan Clyde Phillips de bu 9. sezon ile diziye dönüyor.

Benzer İçerikler