Nicolas Cage’in Yeni Filminin Fragman Yayınlandı

  Nicolas Cage’in yeni filmi Prisoners of the Ghostland, 17 Eylül’de vizyona girecek. Yönetmenliğini Sion Sono‘nun üstlendiği filmin fragmanı da yayınlandı.

  Prömiyerini 31 Ağustos’ta Sundance Film Festivali‘nde yaptıktan sonra 17 Eylül’de sinemalarda gösterime girecek olan Prisoners of the Ghostland, Japon yönetmenin ilk İngilizce filmi. Neo-noir tarzdaki film, Nicolas Cage‘in kendi deyişiyle şimdiye kadar yaptığı “en vahşi film” olabilir.

  57 yaşındaki Amerikalı aktör, başta Lord of War (2005) olmak üzere aksiyonu bol birçok filmde rol almıştı. Nicolas Cage, 1995 tarihli Leaving Las Vegas filmiyle ise Akademi Ödülü ve Altın Küre kazanmıştı.

  Prisoners of the Ghostland filminde Cage, Hero isminde azılı bir suçluyu canlandıracak. Hero, valinin karanlık bir doğaüstü evrende kaybolan kızını kurtarmakla görevlendirilecek.

  Merakla beklenen filmin başrollerinde Cage’in yanı sıra Sofia Boutella, Nick Cassavetes, Ed Skrein, Bill Moseley, Yuzuka Nakaya ve Tak Sakaguchi yer alıyor. Filmin senaryosunun altında ise Aaron Hendry ve Reza Sixo Safai imzaları var.

  Benzer İçerikler