Christopher Nolan İmzalı Tenet Filminden Yeni Fragman Geldi

 Christopher Nolan İmzalı Tenet Filminden Yeni Fragman Geldi

Warner Bros. Christopher Nolan’ın merakla beklenen casusluk ve gerilim türündeki Tenet filminin yeni fragmanını yayınlandı.

John David Washington ve Robert Pattinson’ın gizli ajanlar olarak başrolde yer aldığı film, Üçüncü Dünya Savaşı’nı engellemeye çalışan iki ajanı konu alıyor. Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Clémence Poésy, ve Nolan’ın vazgeçilmezi Michael Caine de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Nolan, Interstellar ve Dunkirk filmlerinde de beraber çalıştığı sinematograf Hoyte van Hoytema ile bu projede de birlikte çalışıyor. Nolan bu filmde İsveçli besteci Ludwig Göransson ile de ilk defa çalışma fırsatı bulacak. Göransson daha önce Black Panther ile Oscar ödülü kazanmıştı.

Tenet, pandemi döneminin ardından açılacak sinema salonlarında ilk gösterilecek filmlerden biri olacak. Tenet aynı zamanda Nolan’ın bugüne kadarki en büyük işlerinden biri. Filmin prodüksüyon bütçesinin 200 milyon dolar civarında olduğu belirtiliyor. Nolan’ın yeni filmini yedi farklı ülkede çektiğini de belirtelim.

Tenet fragmanı

Benzer İçerikler