‘What We Do in the Shadows’ 5. ve 6. sezon onayını aldı

 ‘What We Do in the Shadows’ 5. ve 6. sezon onayını aldı

FX’te “What We Do in the Shadows” hem 5. sezon hem de 6. sezon onayını aldı. Duyuru, popüler komedinin dördüncü sezon galasından önce geldi.

FX Entertainment orijinal programlama başkanı Nick Grad, “Staten Island’daki favori vampirlerimizin anlatacağı çok şey var ve FX, bu olağanüstü dizinin iki ek sezonunu taahhüt etmekten daha heyecanlı olamazdı” dedi. “’What We Do in the Shadows‘, parlak oyuncu kadrosu ve şaşırtıcı konuk yıldızlardan yapımcılara, yazarlara, yönetmenlere ve ekibe kadar her düzeyde mükemmel. Sonraki iki sezonun yolda olduğunu bilerek herkesin dördüncü sezonun keyfini çıkarmasını umuyoruz.”

What We Do in the Shadows’un 4. Sezonu 12 Temmuz’da saat 22:00’de başlayacak. Bölümler, lineer prömiyerlerinden sonraki gün Hulu’da mevcut olacak ve gösteri yakında Latin Amerika’da Star+’da ve diğer tüm bölgelerde Star bayrağı altında Disney+’da yayınlanacak.

Dizi, ikisi de dizinin baş yapımcılığını üstlenen Jemaine Clement ve Taika Waititi’nin aynı adlı filmine dayanıyor. TV versiyonu, vampir oda arkadaşları Nandor (Kayvan Novak), Laszlo (Matt Berry), Nadja (Natasia Demetriou) ve Colin Robinson’ı (Mark Proksch), arkadaşları insan Guillermo’nun (Harvey Guillen) yardımıyla modern Staten Island dünyasında gezinirken izliyor.

Dizi hem izleyiciler hem de eleştirmenler arasında popüler olduğunu kanıtladı. İlk iki sezonu, biri en iyi komedi dizisi olmak üzere 10 Emmy Ödülü adaylığı kazandı. Üçüncü sezon şu anda Temmuz ayında açıklanacak olan daha fazla adaylık için yarışmacı konumunda.

Clement ve Waititi ile birlikte Paul Simms, Stefani Robinson, Sam Johnson, Garrett Basch ve Eli Bush yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler