Ada Masalı: 8. Bölümden İkinci Tanıtım Yayınlandı

  Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen Ay Yapım imzalı yaz dizisi Ada Masalı, sekizinci bölümüyle salı akşamı ekranlara gelecek. Sekizinci bölümün tanıtımı geçen günlerde yayınlanmıştı. Dizinin yeni bölümünden ikinci tanıtım da yayınlandı.

  Yeni tanıtımda pes etmemekte kararlı olan Haziran (Ayça Ayşin Turan), Poyraz’ın (Alp Navruz) öfkesine ve adalıların ona sırtını dönmesine rağmen mücadelesine devam ediyor. Poyraz’ın ise ne Haziran’a ne de Hakan’a (Cem Anıl Kenar) karşı öfkesi diniyor.

  Ne Poyraz’ın ne de adalıların desteğini gören Haziran, oteli ayakta tutmak için tek başına savaşmaya başlıyor. Haziran tarafından büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Poyraz, ona ne kadar kızsa da kendisini Haziran’ın yanında olmaktan alıkoyamıyor.  Hakan’ın adadan gitmediğini fark etmesiyle deliye dönen Poyraz, Hakan’ın ona ihanet eden bir kişi daha olduğunu söylemesiyle büyük bir şok yaşıyor. Melisa’nın (Merve Nur Bengi) Alper’e (Rami Narin) karşı olan hislerini fark eden Görkem (Bülent Çolak), ilişkiler konusunda deneyimsiz olan Melisa’ya taktikler verirken Melisa’nın bu konudaki çabaları komik dakikalara sebep oluyor.

  Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini üstlendiği Ada Masalı dizisinin yönetmenliğini Özgür Sevimli yapıyor. Dizinin senaryosu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek TenolcayBülent Çolak, Beril Pozam, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz, Mesut Özkeçeci, Bensu Begoviç ve Bedia Ener eşlik ediyor.

  Ada Masalı her salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!

  Benzer İçerikler