Akrep Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

  Star TV’nin beğeniyle izlenen Akrep dizisinin cuma akşamı ekrana gelen altıncı bölümü finaliyle seyirciye büyük bir şok yaşatmıştı. Dizinin yedinci bölümü de büyük heyecan uyandıracak.

  Altıncı bölüm finalinde Fikre’e gelen telefon büyük bir merak konusu oldu. Telefondaki sesin “Karınızın nasıl öldüğünü gördüm. Karınız intihar etmedi” demesiyle Fikret’in Berna’nın ölümüyle ilgili şüpheleri onaylanmış oldu. 

  Ferda’nın kusursuz işliyormuş gibi görünen planındaki bu çatlak, Akrep izleyicisini ters köşeye yatırdı. Sürpriz finalin ardından sosyal medyada birçok yorumda bulunan Akrep takipçileri, Ferda’nın bu kez köşeye sıkıştığı fikrinde birleşti. 

  Akrep’in yedinci bölüm fragmanı da yayınlandı ve yeni bölüm konusunda heyecanı iyice artırdı.

  Akrep’in yedinci bölümünde şu sorulara cevap aranıyor: Fikret’i arayan cinayetin tanığı kim? Berna’nın ölümü hakkındaki gerçek ortaya mı çıkıyor? Ferda, bu gelişmeler karşısında nasıl bir hamle yapacak? Perihan, şüphelerinin gerçek olduğunu öğrenince Ferda’ya karşı nasıl tavır alacak?‘

  Yapımcılığını 1441 Productions‘ın yaptığı Akrep‘in başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer alıyor. Erkan Birgören‘in senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Gökçen Usta üstleniyor.

  Akrep, yeni bölümüyle cuma saat 20.00 de STAR TV’de!

  Benzer İçerikler