Aubrey Plaza ile Danny DeVito Yeni Bir Animasyonda Buluşuyor

 Aubrey Plaza ile Danny DeVito Yeni Bir Animasyonda Buluşuyor

Başarılı oyuncu Aubrey Plaza ile tecrübeli isim Danny DeVito, yeni bir animasyon dizisinde buluşuyor. FX’in siparişini verdiği Little Demon, korku-komedi türünde bir animasyon dizisi olacak. Başrol seslendirmelerinde ise iki usta komedyen, Aubrey Plaza ve Danny DeVito olacak. Onlara bir de Danny DeVito’nun kendisi gibi oyuncu olan 38 yaşındaki kızı Lucy DeVito eşlik edecek.

FXX ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizi, Şeytan (Danny DeVito) tarafından hamile bırakılan bir annenin hikayesini anlatacak. Anneyi Aubrey Plaza seslendirecek, kızını ise Lucy DeVito. Anne ve din düşmanı kızı, Delaware’de sıradan bir hayat sürmeye çalışacaklar. Ancak şeytani güçler ve kızının velayetini almak isteyen Şeytan onları rahat bırakmayacak.

Aubrey Plaza, animasyon dizisinde sadece sesiyle yer almayacak. Eğlenceli oyuncu, aynı zamanda dizinin yapımcıları arasında yer alıyor. DeVitolar da Aubrey Plaza’yla beraber yapımcı kadrosunda bulunuyor. Dizinin yaratıcılığını ve yazarlığını ise Darcy Fowler, Seth Kirschner ve Kieran Valla yapıyor. Üçlü, Plaza ile DeVitolara yapımcı olarak da eşlik ediyor.

Her bölümü yarım saat sürecek Little Demon, ilk olarak FXX ekranlarında yayınlanacak. Bir gün sonra ise Hulu platformunda izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: Variety

Benzer İçerikler