Burak Tozkoparan, Ali Yoğurtçuoğlu, İlkin Tüfekçi ‘Menajerimi Ara’da

  Her bölüm medya dünyasının arka plan hikayelerini farklı bir gözle izleyiciye aktaran Menajerimi Ara‘nın yeni konukları Feyyaz Yiğit’le birlikte Burak Tozkoparan, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi oldu.

  Her bölüm medya dünyasının arka plan hikayelerini farklı bir gözle izleyiciye aktaran Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara‘nın yeni bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı. Dokuzuncu bölümüyle 18 Ekim Pazar, saat 20.00’de StarTV ekranlarına gelecek dizide yine dikkat çekici konuklar var.

  Geçen bölümünde Burçin Terzioğlu’nu konuk eden Menajerimi Ara, bu defa Burak Tozkoparan, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi’yi konuk ediyor.

  Dizinin yeni bölümünde Dicle yeni tarzıyla başta Feris (Canan Ergüder) olmak üzere ajanstakilerin beğenisini topluyor. Yeni bölümün sürprizlerinden biri olan ve Emir karakteriyle hikayenin seyrini değiştirmeye hazırlanan Burak Tozkoparan’ın Dicle (Ahsen Eroğlu) ile olan sahneleri çok konuşulacak. Bununla beraber, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi aynı filmde yer alması istenen iki eski sevgili olarak seyircinin karşısına çıkacak. Dicle ve Kıraç’ın (Barış Falay) sakladığı büyük gerçeği öğrenen Beren (Yaprak Medine) bir kez daha babasını kaybetme korkusu yaşayacak. Tanıtımda Feris ve Nejat’ın (Ozan Ayhan) romantik sahneleri dikkat çekerken, tanıtımın sonundaki düğün sahnesi ise kafaları karıştırdı.

  Dram ve komedi türündeki Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin Yapıyor. Dizinin senaryosunun altında ise Ekin Atalar’ın imzası var. Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamloğlu gibi isimler bulunuyor.

  Benzer İçerikler