Diane Keaton, Yeni Godfather III’ü Anlattı

   Diane Keaton, Yeni Godfather III’ü Anlattı

  Yakında yeni bir sonla tekrar yayınlanacak The Godfather III filminin oyuncularından Diane Keaton, orijinal filmle yeni versiyonu karşılaştırdı.

  Variety‘e konuşan 74 yaşındaki Amerikalı oyuncu, The Godfather III‘ün yeni versiyonunu izlemesini “hayatımdaki en iyi deneyimlerden biri” olarak nitelendirdi. Keaton, “Benim için bu, bir rüyanın gerçek olması… Filmi tamamen başka bir ışık altında gördüm. Orijinal film, çok iyi eleştiriler almamıştı. Ancak Francis başlangıcını ve sonunu yeniden yapılandırdı ve size bunun işe yaradığını söyleyebilirim” dedi.

  Tecrübeli oyuncu, The Godfather III ilk çıktığında filmden hoşlanmayanların birinin de kendisi olduğunu ekledi.

  Mario Puzo‘nun aynı adlı romanından uyarlanan The Godfather üçlemesi, tarihin en beğenilen mafya filmlerinin başında geliyor. Francis Ford Coppola’nın yönetmenliğini yaptığı üçlemenin ilk filmi 1972 yılında vizyona girmişti. Filmin başrollerinde Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall, Lenny Montana gibi isimler yer alıyordu. Marlon Brando’nun yer almadığı ama Robert de Niro‘nun yer aldığı The Godfather II, 1974; The Godfather III ise 1990 yılında vizyona girmişti.

  Diane Keaton, üçlemenin tüm filmlerinde Kay Adams karakterini canlandırmıştı. Kay Adams, Michael Corleone (Al Pacino) karakterinin önce sevgilisi ve ardından eşiydi. Özellikle ikinci ve üçüncü filmlerde, Michael’ın hayatındaki kırılmalarda Kay Adams önemli rol oynuyordu.

  The Godfather III‘ün merakla beklenen yeni versiyonu, 8 Aralık’ta yayınlanacak. Filmin yeni versiyonundan bir tanıtım filmi de geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı.

  Benzer İçerikler