‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, BluTV’nin İlk Özel Yapım Çocuk Dizisi Olacak

   ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, BluTV’nin İlk Özel Yapım Çocuk Dizisi Olacak

  BluTV‘nin ilk özel yapım çocuk dizisi Masal Şatosu: Peri Hırsızı, yakında çocuklarla buluşacak.

  Masal Şatosu: Sihirli Davet filminden tanıdığımız Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları, Masal Şatosu: Peri Hırsızı dizisinde yeniden bir araya geliyor. Neşe, Can (Berat Efe Parlar), Aslı (Gülse Göçer), Akın (Ali Magnitou), Bora (Berkan Hamedi), Masal Diyarı Kralı’nın (Samsun Demir) çağrısıyla serüvene çıkıyorlar. Çıktıkları serüvende kendilerine yardımcı olacak sihirli eşyalar ustası Pastacı’yı bulmak için nefes kesen bir mücadelenin içine giriyorlar.

  Kara Kraliçe (Çiğdem Sakarya) ile yeni yardımcısı Kali (Sercan Elikara) tarafından kaçırılan ilham perilerinin kurtarılmasını anlatırken minikleri renkli bir dünyaya sürükleyecek ve onların hayal dünyalarını genişletecek olan dizinin çekimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı.

  Sekiz bölümlük yapım, hayal kurma, birlik olma ve mücadele etme gibi önemli konulara değinecek. Bu sırada birbirinden eğlenceli karakterleri ile çocuklara seyir keyfi yüksek dakikalar yaşatacak.

  NETD, DMC, WOVIE, RETROPRPO ortak yapımı Masal Şatosu: Peri Hırsızı‘nın hikayesi Başak Gülsoy’un, senaryosu Özgür Akbaş’ın imzasını taşıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Burak Kuka oturuyor.

  Sürükleyici hikayesiyle Masal Şatosu: Peri Hırsızı yakında sadece BluTV’de!

  Benzer İçerikler