Ozzy ve Sharon Osbourne Çiftinin İlişkisi Film Oluyor

   Ozzy ve Sharon Osbourne Çiftinin İlişkisi Film Oluyor

  Metal müziğin “Karanlıklar Prensi” Ozzy Osbourne ile menajer ve televizyon yıldızı eşi Sharon Osbourne‘un aşkları film oluyor.

  Ozzy ile Sharon Osbourne çiftinin onlarca yıldır muhtelif tuhaflıklar arasında tutkuyla süren ilişkisini konu alacak filmin adı henüz belli değil. Ancak proje, Polygram Entertainment, Osbourne Media ve Sony Pictures imzası taşıyor.

  İkilinin aşkı özellikle MTV’nin The Osbournes programı sayesinde tüm dünyada bilinir olmuş, popüler kültürün merkezine oturmuştu. Ozzy Osbourne ve ailesinin gündelik yaşamını takip eden The Osbournes, 2002 ila 2005 yılları arasında tam 4 sezon devam etmişti. Program, MTV’nin altın yıllarında kanalın en çok izlenen programlarının başında geliyordu.

  Aşklarının bir kurgu filme konu olacak olmasıyla ilgili konuşan Sharon Osbourne, “[Ozzy ile] ilişkimiz zaman zaman vahşi, delice ve tehlikeliydi ancak ölümsüz aşkımız bizi birlikte tuttu,” dedi. “Hikâyemizi beyaz perdeye taşımak için Sony Pictures ve Polygram Entertainment ile çalışacak olmaktan dolayı heyecanlıyız.”

  Filmin yapımcılığını Osbourne Media üzerinden Ozzy ve Sharon çiftinin çocukları Jack Osbourne ile Aimée Osbourne üstlenecek. Onlara Polygram Entertainment’tan Michele Anthony ile David Blackman eşlik edecek. Andrea Giannetti ise Sony Pictures adına projenin gelişimini denetleyecek.

  Filmin senaryosunu ise Billy Elliot (2000) filmiyle Oscar adaylığı da bulunan Lee Hall üstleniyor.

  Ozzy ve Sharon Osbourne çifti, 1982 yılında evlendiklerinden beri birlikteler. İkilinin aşkları da en az şahsi çalışmaları kadar meşhur.

  Benzer İçerikler