‘Sen Çal Kapımı’: 21. Bölümde Neler Olacak?

   ‘Sen Çal Kapımı’: 21. Bölümde Neler Olacak?

  FOX‘un sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı, yeni bölümüyle 5 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00‘de ekranlara gelecek. Bu, dizinin 21. bölümü olacak. Peki, Sen Çal Kapımı dizisinin 21. bölümünde neler yaşanacak?

  Sen Çal Kapımı‘nın yeni bölümünde Serkan ve Eda ayrı mekanlarda birbirlerini beklemeye devam eder. Bir süre sonra ikisinin de umudu tükenir ve kalkarlar. Eda, kızlara Serkan’a bir daha inanmayacağını söyler. Serkan ise Engin’e asla denemekten vazgeçmeyeceğini söyler.

  Ertesi gün Eda işe gittiğinde İnci Gülüşlü Kızlar Derneği’nin yürüttüğü kampanyanın yüzü olması için teklif alır. Aynı teklif Serkan’a da yapılmıştır. Serkan düşünmeden reddederken Eda Serkan’a inat fotoğraf çekimine katılacağını söyler. Alptekin’in sakladığı sırrı öğrenen Ayfer, yüzleşmek için Aydanlar’ın evine gittiğinde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Ayfer, burada Aydan’a yardım etmek zorunda kalır.

  Bu sırada Serkan, Eda’nın yanında olabilmek için reddettiği kampanyaya katılmanın bir yolunu aramaktadır. Diğer yandan Aydan da Serkan ve Eda’yı bir araya getirebilmek için planlar yapar, ancak bu planlar öyle bir sarpa sarar ki kendisi bile işin içinden çıkmakta zorlanacak hale gelir.

  Yönetmenliğini Altan Dönmez‘in yaptığı Sen Çal Kapımı‘nın senaryosunda Ayşe Üner Kutlu imzası var. Dizinin başrollerini ise Kerem Bürsin ile Hande Erçel paylaşıyor.

  MF Yapım imzalı Sen Çal Kapımı, her cumartesi akşamı FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

  Benzer İçerikler