Tom Hardy, Netflix’in Yeni Filmi ‘Havoc’ta Rol Alacak

   Tom Hardy, Netflix’in Yeni Filmi ‘Havoc’ta Rol Alacak

  Netflix, yeni polisiye filmi Havoc‘un başrolü için Tom Hardy ile anlaşmaya vardı. Filmin yazarı ve yönetmeni ise Gangs of London dizisinin yaratıcılarından Gareth Evans.

  Evans, The Raid ve The Raid 2 filmlerinin de ardındaki isimdi. Havoc, Evans’ın Netflix için gelecek yıllarda yapacağı birkaç projeden ilki. Hardy ise filmin aynı zamanda yapımcısı olacak.

  Gareth Evans’ın yazıp yöneteceği filmde Tom Hardy, bir dedektifi canlandıracak. Netflix’in resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre Hardy’nin canlandıracağı dedektif, “şehrindeki yolsuzluk ağını çözerken bir politikacının oğlunu kurtarmaya çalışacak.”

  Kasım ayında Hardy, The Things They Carried filminin oyuncu kadrosuna katılmıştı. Vietnam Savaşı’nı konu edinen film, Tim O’Brien‘ın cephe öykülerine dayanıyor. Yönetmenliğini Rupert Sanders’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosu tam bir yıldızlar geçidi. Filmde Hardy’e Tye Sheridan (Ready Player One), Stephan James (Homecoming), Bill Skarsgard (It Chapter One & Two), Pete Davidson (The King of Staten Island), Ashton Sanders (Moonlight), Moises Arias (Monos), Angus Cloud (Euphoria), Martin Sensmeier (The Magnificent Seven) eşlik ediyor.

  Havoc filminin diğer oyuncuları ise henüz belli değil.

  Benzer İçerikler