Festival Filmleri BluTV Seçkisinde

     Festival Filmleri BluTV Seçkisinde

    Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV, festival filmlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Türkiye ve dünya festivallerinden ödüllerle dönen, son yılların en çok konuşulan filmleri BluTV’de yerini alıyor.

    Saygı dizisinin ikinci sezonuna Arya karakteriyle dahil olan ve büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Damla Sönmez’in başrolünde yer aldığı SibelAlican Yücesoy’un başrolünde yer aldığı ve kendisine hem Adana Film Festivali hem de Antalya Altın Portakal’da ödül kazandıran Küçük Şeyler ve Tolga Karaçelik’in 2018 Sundance Film Festivali Dünya Sineması bölümünde Jüri Büyük Ödülü’ne layık görülen Kelebekler, BluTV’de sinemaseverlerle buluşuyor. Ayrıca Ümit Ünal imzalı Sofra Sırları ve Pelin Esmer’in yönetmen koltuğunda oturduğu; Adana ve İstanbul Film Festivali’nden önemli ödüllerle dönen İşe Yarar Bir Şey de platformun arşivindeki yerini alıyor.

    BluTV, farklı ülke sinemalarına ait, dünya festivallerinde pek çok ödüle layık görülen The GuiltyPortrait of a Lady on Fire, You Were Never Really Here, Shoplifters ve A Seperation gibi filmlere de seçkisinde yer veriyor. 

    Benzer İçerikler