Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

  BluTV özel yapımı Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nin yayın tarihi nihayet belli oldu. Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’i kendi şehrinde göreceğimiz dizinin ilk bölümü 27 Ekim’de yayınlanacak.

  Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü insanların hikâyelerinin anlatıldığı dizinin afişi ve yeni tanıtımı da yayınlandı.

  Saygı: Bir Ercüment Çözer

  Fenomen haline gelen Ercüment Çözer’i (Nejat İşler) ilk kez kendi şehri olan İstanbul’da göreceğimiz dizinin hikayesinde; toplumdaki yozlaşma, sapkınlık ve kötülüklerin içine sıkışmış iki genç insanla ömrünü bu mücadeleye adamış Çözer’in yolları kesişiyor.

  Yayınlanan tanıtımda; Helen (Miray Daner) ve Savaş (Boran Kuzum) başlarına gelen olaylar sebebiyle adaletin elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir. Bunu öğrenen Ercüment Çözer ise saygısızlara savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır. Ercüment Çözer’in “Benim yasalarım devletin yasalarından daha güçlü” sözleriyle meydan okuduğu tanıtımda gördüğümüz Çözer’in rehabilitasyon merkezi ise orada yaşanacak gerilimin sinyallerini veriliyor. 

  Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in yanı sıra Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can yer alıyor. Inter Medya yapımcılığındaki dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı oturuyor. 

  Benzer İçerikler