Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi Özel Tanıtım Kareleri Yayınlandı

   Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi Özel Tanıtım Kareleri Yayınlandı

  İlk tanıtımıyla dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyanın gündemine oturan BluTV özel yapımı Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nin çekimleri devam ederken başrollerinde yer alan Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in bir araya geldiği özel tanıtım çekimi fotoğrafları yayınlandı.

  Inter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, BluTV özel yapımı Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi oyuncu kadrosu, hikayesi, tanıtımları ve oyuncuların imaj değişiklikleri ile daha yayınlanmadan çok konuşulmaya başlandı.

  Dizinin çekimleri devam ederken gerçekleştirilen özel fotoğraf çekiminde başrol oyuncuları Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in yan yana geldiği kareler üçlünün dizide yapacağı işbirliklerinin ilk sinyallerini verdi. “Saygı” kavramanının yeniden sorgulanacağı, her bölümünün hafızalara kazınacağı Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi çok yakında sadece BluTV’de yayınlanacak.

  Türkiye’de bir fenomen haline gelen antikahraman Ercüment Çözer’in hikâyesini kendi şehri olan İstanbul’da izleyeceğimiz dizinin senaryosu Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi’ni de kaleme alan Ercan Mehmet Erdem’in imzasını taşırken yönetmenliğini Ali Taner Baltacı üstleniyor.

  Benzer İçerikler