‘Son Yaz’ Dizisi 2. Sezon İçin Sete Çıktı!

 ‘Son Yaz’ Dizisi 2. Sezon İçin Sete Çıktı!

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı FOX’un sevilen dizisi Son Yaz, ikinci sezon için sete çıktı. Dizinin ikinci sezon çekimlerinden ilk kareler de basınla paylaşıldı. 

Yeni sezonda, hikayesini İstanbul’a taşıyan Son Yaz dizisinden ilk fotoğraflar başrol oyuncuları Alperen Duymaz ve Ali Atay’dan geldi. Canan’ın trajik ölümünün ardından Kara ailesinin ve Akgün’ün neler yaşadığı büyük bir merakla beklenirken ilk çekim günlerinden paylaşılan kareler heyecan yarattı ve 2. sezona dair beklentiyi artırdı.

Canan’ın ölümü her şeyi değiştirmiştir. Hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiş, Akgün ise kaçak durumundadır. 

Dizinin oyuncu kadrosu Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Cengiz Okuyucu’dan oluşuyor. Yeni sezonda ise diziye Yılmaz Bayraktar, Onur Bay, Yaprak Medine, Tayfun Sav, İlda Özgürel, Zuhal Gencer ve Birce Akalay katılıyor.

Son Yaz, yüksek tempolu yeni sezonu ile Eylül’de FOX’ta. 

Benzer İçerikler