The Pursuit of Love: Lily James’li Diziden ilk Fragman Yayınlandı

  Emily Mortimer’in merakla beklenen The Pursuit of Love uyarlama dizisinden ilk fragman yayınlandı. Lily James’i tutkulu ve romantik karakter Linda Radlett rolünde izleyeceğimiz yapımın dünya prömiyeri 9 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da gerçekleşecek. Türkiye’deki izleyicilerse dizi Temmuz ayında Digitürk ve Tivibu’da yer alan BBC First kanalından izleyebilecekler.

  Yapımın fragmanını izleyebilirsiniz.

  İngiliz oyuncu Emily Mortimer’in uyarlayıp yönettiği The Pursuit of Love, aşk, dostluk ve tutku dolu romantik bir komedi-dram. Hikaye, Avrupa’da iki Dünya Savaşı arasında geçiyor. Karizmatik ve korkusuz Linda ile en yakın arkadaşı ve kuzeni Fanny Logan’ın (Emily Beecham) maceralarını ve talihsizliklerini konu alıyor.

  The Pursuit of Love güçlü oyuncu kadroyla dikkat çekiyor. Filmde Dominic West (The Wire, The Affair, Les Misérables) ve Dolly Wells’i (Drakula, Doll&Em) Linda’nın ebeveynleri, Andrew Scott’u ise (Fleabag, Sherlock) Lord Merlin rolünde izleyeceğiz. 

  Linda ve Fanny’nin talipleri arasında Fabrice de Sauveterre rolünde Assaad Bouab (Messiah, Call My Agent), Alfred Wincham rolünde Shazad Latif (Penny Dreadful, Star Trek: Discovery) ve Tony Kroesig rolünde Freddie Fox (White House, The Crown) yer alıyor.

  Mini-dizi formatındaki yapım, Nancy Mitford’un 1945 tarihli aynı adlı romanından uyarlama. Mitford’un bir üçlemenin ilk kitabı olan bu romanı çıktığı yıl yüz binler satmıştı. Roman, böylece, Birleşik Krallık’ın çok satanlar listesine girmişti.

  Benzer İçerikler