The Handmaid’s Tale, 4. Sezonuyla BluTV’de

   The Handmaid’s Tale, 4. Sezonuyla BluTV’de

  Türkiye’nin önemli dijital platformlarından BluTV, The Handmaid’s Tale hayranlarına yeni bir müjde veriyor. Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan The Handmaid’s Tale‘in yeni sezonunun ilk üç bölümü 29 Nisan’da sadece BluTV’de izlenebilecek.

  Hayranları The Handmaid’s Talein dördüncü sezonunu uzun zamandır bekliyorlardı. Bu yeni sezonun ilk üç bölümü, 28 Nisan’da Amerika’da yayınlandıktan hemen sonra, 29 Nisan’da BluTV’de yayınlanacak. Yeni sezonda June Osborne, (Elizabeth Moss) Gilead’ın otoriter rejimine karşı gösterdiği direnişini devam ettirmek zorlu bir savaş verecek. The Haindmaid’s Tale, izleyenleri bir kez daha korkutucu distopyasına sürükleyecek.

  Bruce Miller’ın hayata geçirdiği dizi, sert ve gerçekçi anlatımıyla doğurgan kadınların damızlık olarak kullanıldığı acımasız bir distopyayı konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth MossAlexis BledelYvonne StrahovskiJoseph FiennesMadeline BrewerO-T FagbenleAnn DowdMax Minghella ve Samira Wiley gibi başarılı isimler yer alıyor. The Handmaid’s Tale, çarpıcı hikayesiyle herkesi etkilemeyi başarırken birçok dizi ödülünün de sahibi oldu. Yapımın aldığı ödüller arasında altı tane Primetime Emmy Ödülü de bulunuyor.

  Geniş bir hayran kitlesine sahip dizinin ilk sezonu 2017’de yayınlanmıştı. The Handmaid’s Tale şimdiden distopya klasikleri arasında sayılıyor.

  Dördüncü sezonunda başrol oyuncusu Elizabeth Moss aynı zamanda da yönetmen koltuğuna oturacak. Dördüncü sezonu merakla beklenen dizinin ilk üç bölümü 29 Nisan’da sadece BluTV’de!

  Benzer İçerikler