‘Üç Kuruş’ Dizisinin Yeni Tanıtımı Yayınlandı

  Show TV‘de yakında pazartesi akşamları ekranlara gelecek olan, Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin ilk bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı.

  Son dönemin başarılı oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç‘un buluştuğu, senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki Üç Kuruşun birinci bölümünden ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu.

  Bu tanıtım, dizinin gizemli karakteri İrfan’ın (Diren Polatoğulları) “Ben İrfan; gözlerin görmediği, sözlerin değmediği, insanlığın uğramadığı, hayatı üç kuruş etmeyen İrfan,” sözleriyle açılan ve dizinin merakla beklenen karakterine dair ilk ipuçlarını veriyor. Tanıtım, Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ile Efe’nin (Ekin Koç) izleyenleri ekran başına kilitleyecek çekişmelerini bir kez daha gözler önüne sererken Üç Kuruş dizisinin ilk bölümüne dair heyecanı da artırıyor.

  Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer,  Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit yer alıyor.

  Üç Kuruş Dizisinin Konusu

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

  Üç Kuruş çok yakında her pazartesi Show TV’de!

  Benzer İçerikler