‘Barry’ 4. sezon onayını aldı

 ‘Barry’ 4. sezon onayını aldı

Haber, Emmy ödüllü kara komedi dizisinin üçüncü sezonunun sadece dört bölümünün yayınlanmasının ardından geldi. Dizinin bölümleri Pazar günleri HBO ve HBO Max’te yayınlanıyor. 4. sezonunprodüksiyonu Haziran ayında Los Angeles’ta başlayacak ve dizinin yıldızı ve ortak yaratıcısı Bill Hader sekiz bölümün tamamını yönetecek.

Barry’nin oyuncu kadrosunda Bill Hader, Henry Winkler, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Stephen Root ve Sarah Burns yer alıyor. Hader, diziyi Alec Berg ile birlikte yarattı. Her ikisi de Aida Rodgers ve Liz Sarnoff ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

HBO Programming’in başkan yardımcısı Amy Gravitt, “Bill, Alec ve tüm oyuncular ile ekip, ‘Barry’nin enfes bir üçüncü sezonunu yayınladı, bu kahkaha ve gerilimin ustaca bir karışımı” diyor. “Dizinin 4. sezon onayının aldığını duyurmaktan çok mutluyum.”

“Barry”nin ilk iki sezonu, komedi dizisinde en iyi erkek oyuncu dalında Hader ve bir komedi dizisinde en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Winkler olmak üzere altı ödül ve toplam otuz Emmy adaylığı aldı.

Benzer İçerikler