“Benim Tatlı Yalanım” 10. Bölüm: Suna, Yıllar Sonra Çocukluk Aşkıyla Karşı Karşıya

 “Benim Tatlı Yalanım” 10. Bölüm: Suna, Yıllar Sonra Çocukluk Aşkıyla Karşı Karşıya

[highlight]Başrollerini Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı Benim Tatlı Yalanım, 10. bölümüyle ekranda. Romantik komedinin yeni bölümünde Suna, yıllar sonra çocukluk aşkı Tolga ile karşılaşıyor. Bu karşılaşmaya Nejat da şahit oluyor ve…[/highlight]

Suna, Nejat’a aşkını itiraf ettiği mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir.

Suna, kendini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir; kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande, Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande, bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir.

Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketleri ziyarete gelir. Tolga, üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır.

Suna’nın çocukluk aşkıyla yeniden karşılaşmasına Nejat da şahit olur. Bu, hiç beklenmedik bir şeye yol açacaktır.

Benim Tatlı Yalanım‘da 10. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Deniz Dargı ile Murat Taşkent’e ait dizide Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Ali Yoğurtçuoğlu ve Goncagül Sunar başlıca rolleri üstleniyor.

O3 Medya imzalı dizinin yönetmenleri Barış Erçetin ile Cihan Vural.

Benim Tatlı Yalanım, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler