“Benim Tatlı Yalanım” 2. Bölüm: Aylin Dönüyor, Parti Karışıyor

 “Benim Tatlı Yalanım” 2. Bölüm: Aylin Dönüyor, Parti Karışıyor

[highlight]Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerde olduğu Benim Tatlı Yalanım, 2. bölümüyle ekranda. Yeni bölümde Kayra’nın doğum günü heyecanına ortak olurken, partide ve sonrasında yaşananlara odaklanıyoruz…[/highlight]

Suna, Nejat’ın “Kayra’nın doğum günü için annesi olur musun?” sorusu karşısında şoke olur ama Nejat’ın çaresizliğinin üzerine Kayra’nın heyecanı da binince teklifi kabul eder.

Nejat’ın karısı Aylin’in döndüğü haberiyse doğum günü partisine bomba gibi düşer. Özellikle Hande, karşısında Aylin’i görmekten hiç hoşnut olmaz ve durumu sorgular.

Parti bittiğinde Kayra, dünyanın en mutlu çocuğudur.

Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra’yı görmeyeceğini düşünür ancak Kayra’nın yapacağı bir şey, üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Benim Tatlı Yalanım‘da 2. bölümün özeti böyle…

Barış Erçetin ile Cihan Vural’ın yönettiği O3 Medya imzalı dizinin senaryosu, Deniz Dargı ile Murat Taşkent’e ait. Dizide başlıca rolleri Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu üstleniyor.

Benim Tatlı Yalanım, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler