‘Bir Başkadır’ Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

  Geçen ay sonunda düzenlediği etkinlik ile Türkiye’deki çalışmalarını artıracağını duyuran Netflix, Bir Başkadır dizisini yayınlayacak. Merakla beklenen dizinin resmi fragmanı da paylaşıldı.

  Berkun Oya‘nın yazdığı, aynı zamanda yönetmenliğini de üstlendiği Bir Başkadır, 12 Kasım 2020‘de Netflix izleyicileriyle buluşacak. Berkun Oya, yine Netflix’te yayınlanacak Azizler dizisinin de yazarlığını yapıyor. Taylan Biraderler’in yönetmenliğini üstlendiği Azizler‘in 21 Ocak 2021’de izleyiciyle buluşması bekleniyor.

  Bir Başkadır‘ın yapımcılığını ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor.

  12 Kasım’da izleyiciyle buluşacak Bir Başkadır, farklı sosyo-ekonomik kökenlere sahip ama yolları bir şekilde İstanbul’da kesişen bir grup insanın başından geçenleri konu alıyor. Bu karakterler birbirlerinden zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak…

  Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip Bir Başkadır’da şu isimler rol alıyor: Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy, Nesrin Cavadzade, Öner Erkan, Gökhan Yıkılkan.

  Benzer İçerikler