BluTV Seçkisine Ağustosta Yeni Yapımlar Ekleniyor

 BluTV Seçkisine Ağustosta Yeni Yapımlar Ekleniyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, tüm dünyanın konuştuğu yapımları seçkisine eklemeye devam ediyor. Brexit Referandumu ve R. Kelly skandalı gibi sansasyonel olayların perde arkasını ele alan yapımlar ağustosta yayında.

BluTV, herkesin kendi tarzına göre farklı içerik alternatifleri bulabileceği kütüphanesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor.  İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının etkilerini gözler önüne seren Devils ikinci sezonuyla ağustosta BluTV’de. Bir başka yapım R. Kelly Faking It Special belgeseli, seks suçlusu olarak hayatını gizleyen R. Kelly’yi inceliyor. Cinayet işleyen çocukların hikayelerini anlatan Deadliest Kids de yakında yayınlanacak yapımlar arasında. Bir diğer içerik ise Jackie Siegel’ın Florida’daki Versailles malikanesine dönüşünü gözler önüne seren reality şov: Queen of Versailles Reigns Again.

Devils (2. Sezon) 

Discovery+ dizisi Devils’ı BluTV’de izlemek mümkün. Başrollerinde Alessandro Borghi, Patrick Dempsey, Laia Costa gibi birçok ünlü ismin yer aldığı bir yapım Devils. Dizi, Guido Maria Brera’nın romanından uyarlandı. İkinci sezonunda Brexit Referandumu’nu çevreleyen haftalara doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının geniş mali etkilerinden söz ediliyor. Londra merkezli Amerikan yatırım bankası NYL’de ise gerilim sürüyor. Dominic ve Massimo ise riskli yatırımlar kovalıyor. Ana karakterler, Çinli yatırımcılar ve teknolojinin spekülatif oyunlarıyla karşı karşıya kalıyor.

Devils


R. Kelly: A Faking It Special

R. Kelly, yirmi yıldan fazla bir süre bir seks suçlusu olarak gizli hayatını saklamaya çalıştı. Peki ipuçları her zaman gözümüzün önünde miydi? Reşit olmayan kadınlara olan ilgisi belli miydi? Kurbanlara sessiz kalmaları için para ödediğini reddetmesi inandırıcı mıydı? Beden dili, dilbilim ve psikoloji uzmanlarından oluşan bir ekip; R. Kelly’nin röportajlarını mercek altına aldı. R. Kelly: A Faking It Special belgeseli, medyadaki görüntülerin kare kare analizini yapıyor. R. Kelly’nin memleketi Chicago’nun sokaklarından bugüne uzanan karanlık sırlarla dolu yaşantısını da mercek altına alıyor.

R. Kelly

Deadliest Kids

Çocuklar birini öldürdüğünde, toplum şokla sarsılır. Ama bir çocuğu cinayet işlemeye iten asıl sebepler nedir? Polis kanıtları, kişisel arşivler ve kurbanın sevdikleriyle yapılan görüşmeler… Belgesel, dünyanın en ölümcül çocuklarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarıyor.

Deadliest Kids

Queen of Versailles Reigns Again

Jackie Siegel, Florida’daki Versailles malikanesine dönüyor. 2012’deki milyarder çift Jackie ve David, 90 bin metrekarelik bir malikane inşa etmeye çalışmıştı. Orijinal belgesel ekonomik kriz nedeniyle malikanenin inşa edilememesiyle sonlanıyordu. Tam 10 yıl sonra Jackie, evdeki tadilatları bitirmek için dönüş yapıyor. Renovasyon sırasında beş mutfak, 35 arabalık bir garaj, 150 kişilik yemek odası, balo salonu ve ailenin kendi İngiliz tarzı barının tamamlanması izleyiciyle buluşuyor.

Queen of Versailles Reigns Again

Benzer İçerikler