“Canevim” 11. Bölüm: Ceylan Çıkmazda, Ömer’le Taylan Zamana Karşı Yarışıyor

 “Canevim” 11. Bölüm: Ceylan Çıkmazda, Ömer’le Taylan Zamana Karşı Yarışıyor

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerini paylaştığı Canevim, tatil arasından 11. bölümüyle dönüyor. Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde Ceylan büyük bir çıkmazın içine düşüyor, Ömer ile Taylan ise ikisi için de zamanın kısıtlı olduğu bir yarışa girişiyor…[/highlight]

Ömer, Taylan’ın gerçek niyetini Ceylan’a ispatlayabilmek için her şeyi göze almıştır.

Feryal, oğlunun şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmasının arkasında Ömer’in olduğunu düşünmektedir. Feryal’in Ömer’i takibi ve açıktan saldırıları, Ceylan’ı büyük bir çıkmazda bırakır.

Taylan ile Ömer arasındaki güç savaşı devam ederken Fikret ve Kristina’dan gelen bir haber, herkes için dönüm noktası olur.

Ceylan’ın gerçekleri öğrenmesi için son bir adım kalmıştır.

Ömer ve Taylan, ikisi için de zamanın kısıtlı olduğu bir yarışın içine girer.

Elvan’ın geçmişinden gelen Zeki, peşindeki tehlikenin ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkarmıştır. Sezgin’in bu gizemli adamla ilgili soruları ve merakını geçiştirmeye çalışan Elvan, yaklaşan bu büyük tehdide karşı kendini korumak zorundadır.

Müjgan’ın Yener’le ilişkisini öğrenen Melis, Müjgan’ı kendisi için avantajlı olacağını düşündüğü bir yola ikna eder…

Canevim‘de 11. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide başlıca rolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler