“Canevim” 12. Bölüm: Taylan’ın Gizli Planı, Ceylan’la Ömer’i Yol Ayrımına Götürüyor

 “Canevim” 12. Bölüm: Taylan’ın Gizli Planı, Ceylan’la Ömer’i Yol Ayrımına Götürüyor

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, 12. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde Taylan’ın itirafı içinden çıkılması zor olayları tetikler. Onun gizli planı, Ceylan ile Ömer arasındaki büyük yol ayrımını ortaya çıkaracaktır…[/highlight]

Ceylan’ın Taylan’ın ortadan kaybolmasıyla ilgili soruları, Taylan’ı büyük bir ikilemde bırakır.

Ömer’in teklifini kabul eden Feryal, itiraf kaydını Taylan’ın telefonundan Ceylan’a göndermek için fırsat kollamaktadır.

Ömer, Feryal’den gelecek haberi beklerken Hacı Anne’nin Kristina’yı da alarak evi terk ettiğini öğrenir. Onlara ulaşmaya çalışırken Hacı Anne, testi yaptırmak için Hamza’dan yardım ister.

Test günü yaklaşırken Taylan’ın itirafı içinden çıkılması zor olayları tetikleyecek ve onun gizli planı, Ceylan’la Ömer arasındaki büyük yol ayrımını ortaya çıkaracaktır.

Taylan, geri dönüşü olmayacak şekilde Ceylan için her şeyi göze almıştır.

Elvan ise Günnur’un Sezgin’le ilgili sert çıkışından sonra atölyede kalmaya karar verir. Bütün aile Elvan’ı eve dönmeye ikna etmek için uğraşır.

Canevim‘in 12. bölümü böyle şekilleniyor…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler