“Canevim” 13. Bölüm: Yepyeni Bir Dönem Başlıyor

 “Canevim” 13. Bölüm: Yepyeni Bir Dönem Başlıyor

[highlight]Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Canevim, bu akşam 13. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde ihanetlerin, oyunların ve gizli kalmış gerçeklerin ortaya döküldüğü yepyeni bir dönem başlıyor.[/highlight]

Ömer’le Taylan arasında kalan Ceylan, kan dökülmeden bu hesaplaşmanın bitmesi için her şeyini ortaya koyar.

Hamza ve Hacı Anne’nin gizlice babalık testi yaptıracağını öğrenen Ömer’in kendini aklaması için son bir adım kalmıştır. Ancak Taylan’ın önüne çıkaracağı engeller, Ömer’i büyük bir ölüm kalım savaşına sokar.

Herkesi, en çok da Ceylan’ı sarsan acı haber, Taylan’ı büyük bir ikilemde bırakır.

Ceylan, Kristina’nın bebeğine dair testin sürpriz sonucunu almayı başardığında ihanetlerin, oynanan oyunların ve gizli kalmış gerçeklerin ortaya döküldüğü yepyeni bir dönem başlar.

Elvan’ın sakladığı büyük sırrı acı bir tecrübeyle öğrenen Günnur, onu peşindeki beladan korumak zorunda kalır. Zeki’’yi iyileştirip bir an önce veda etmek isteyen Elvan ise, uzun süredir kaçtığı geçmişinin her şeye rağmen onu bulduğunu fark eder.

Canevim‘de 13. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın elinden çıkan dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri paylaşıyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler