“Canevim” 14. Bölüm: Taylan-Ceylan Buluşması Kâbusa Dönüşüyor

 “Canevim” 14. Bölüm: Taylan-Ceylan Buluşması Kâbusa Dönüşüyor

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, bu akşam 14. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Taylan, Ceylan’ı da alarak gözlerden uzak bir eve götürüyor sonrasıysa kâbus…[/highlight]

Eski defterleri kapatan Ceylan’ın taşınma kararı, Taylan’ı gerçek aşkına bir adım daha yaklaştırmıştır. Ancak Ömer, Fikret ve Kristina’yı ele geçirerek Taylan’ı köşeye sıkıştırır.

Bu sırada Melis’in Ceylan’la görüşmesi Feryal’in ihanetini açığa çıkarır.

İki cephede savaşan Taylan, Ceylan’ı da alarak gözlerden uzak bir eve götürür. İkilinin baş başa geçirecekleri neşeli gün, bir anda kâbusa dönüşür.

Ömer’in saldırısı hedefinden sapınca Ceylan için zorlu bir ölüm kalım savaşı başlar.

Elvan’ın ortadan kaybolması, aileyi derin bir krize sürüklemiştir. Günnur ve Hamza, kızlarının tutsak edildiği evde tanıdık bir yüzle karşılaşırlar.

Ailenin en küçüğü Ayşe’yi yakından ilgilendiren büyük sır, aile içindeki hesaplaşmalarla geri dönülmez şekilde gün yüzüne çıkar.

Yener’in kendisine hazırladığı sürprizden oldukça etkilenen Müjgan ise, Melis’ten Yener’e dair önemli bir gerçeği öğrenir.

Canevim‘de 14. bölümün konusu böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler