“Canevim” 5. Bölüm: Taylan’ın Planı, Ceylan’la Ömer’i Ayırıyor

 “Canevim” 5. Bölüm: Taylan’ın Planı, Ceylan’la Ömer’i Ayırıyor

[highlight]Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Canevim, bu akşam 5. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde Taylan’ın kurduğu plan, Ceylan ve Ömer üzerinde yıkıcı etkilere yol açıyor, ortalık karışıyor…[/highlight]

Ceylan ve Ömer’in “mutlu” nişanlılık günleri, Kristina’nın kapılarını çalmasıyla berbat olmuştur.

Kristina’nın karnında taşıdığı bebek ve Ömer’in gurbetteki hayatıyla ilgili anlattıkları, Ceylan ve ailesinin aklında büyük soru işaretleri oluşturur.
Herkes ona destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar.

Ömer ise, üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner. Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina’nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır.

Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan’la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar…

Canevim‘de 5. bölümün konusu böyle…

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri paylaşıyor.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler