“Canevim” 6. Bölüm: Ömer, Masumiyetini Kanıtlayabilecek mi?

 “Canevim” 6. Bölüm: Ömer, Masumiyetini Kanıtlayabilecek mi?

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, bu akşam 6. bölümüyle ekranda. Yeni bölümde Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime yol açıyor…[/highlight]

Ceylan’ın ablasının yardımıyla Kristina’dan gerçeği öğrenme çabası, Taylan’ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır.

Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina, bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. Onun bu kararı, Taylan’ı zor durumda bırakır.

Fikret’in izini süren Ömer ise Taylan’la karşı karşıya gelir. Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime yol açacaktır. Ceylan’a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye yatırım yapmaya karar verir. Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan’ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken Sezgin, gün geçtikçe Elvan’a daha fazla bağlanmaktadır.

Canevim‘in 6. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler