“Canevim” 7. Bölüm: Ömer ile Taylan Karşı Karşıya

 “Canevim” 7. Bölüm: Ömer ile Taylan Karşı Karşıya

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, 7. bölümüyle bu akşam ekranda. Yeni bölümde Taylan, Ömer’e meydan okuyor, Ömer ile Ceylan arasında büyük bir çatışma başlıyor…[/highlight]

Atölyenin açılışında Kristina ile bir arada görülen Taylan’ın şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur.

Taylan’ın Ömer’e meydan okuması, Ömer ile Ceylan arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer’in hedefinde Taylan vardır.

Taylan ise Ceylan’la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan’ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan’dan beklenmedik bir manevra gelecektir.

Haksever Ailesi’nin yaşadığı maddi sıkıntılar, Elvan’ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar.

Elvan’la sürekli çatışma halinde olan Müjgan’ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir…

Canevim‘de 7. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri paylaşıyor.

Kadroya Esin Alpogan Mertsöz ve Yusuf Baymaz’ın da eklendiğini belirtelim. Mertsöz, Simla karakterine hayat verecek. Feryal’in gözde gelin adayı, başarılı, kültürlü, yurtdışında ünlü bir modacı olan Simla, eski sevgilisi Taylan’la yeniden bir araya gelmek için mücadele verecek. Baymaz’ı ise, Zengin bir ailenin genç ve başarılı veliahdı Yener rolünde izleyeceğiz. Yener, gizemli halleriyle Haksever Ailesi’nin küçük kızı Müjgan’ın kalbini çalacak.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmenliğini Adnan Güler üstleniyor.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler