“Canevim” 8. Bölüm: Ömer’le Ceylan Yol Ayrımında

 “Canevim” 8. Bölüm: Ömer’le Ceylan Yol Ayrımında

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, bu akşam 8. bölümüyle izleciyi karşısında. Ömer ile Ceylan arasındaki gerilim tırmanırken Taylan, Simla’yı da içine çektiği oyunla Ceylan’a yaklaşmasının daha kolay olacağını fark ediyor…[/highlight]

Vakfın davetinde yaşananlardan sonra Ömer’in Ceylan için aldığı evi satışa çıkarması, her şeyin gerçekten bittiğini gösterir.

Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark edeceklerdir.

Taylan’ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstelik durumdan çok da rahatsız görünmemesi, Feryal için bardağı taşıran son damla olur.

Ceylan’dan sonsuza kadar kurtulmak isteyen Feryal, bir yandan Taylan’ı korumak bir yandan da Ömer ve Ceylan arasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak zorundadır.

Taylan ise Simla’yı da içine çektiği oyunla Ceylan’a yaklaşmasının daha kolay olacağını fark etmiştir.

Atölyede işe başlayan Elvan’ın uzun süredir kapalı duran telefonuna ihtiyaç duyması, geçmişi ve ailesiyle ilgili korkularını gün yüzüne çıkarır.

Müjgan ise davette tanıştığı Yener’le buluşurken yanlış anlaşılmalara engel olamaz…

Canevim‘de 8. bölümün konusu özetle böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’a ait dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı başlıca rolleri üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler