“Canevim” 9. Bölüm: Taylan’ın Ömer’e Tatsız Bir Sürprizi Var

 “Canevim” 9. Bölüm: Taylan’ın Ömer’e Tatsız Bir Sürprizi Var

[highlight]Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim, 9. bölümüyle izleyici karşısında. Taylan, tehlikeli bir plan daha kuruyor, Ömer’e tatsız bir sürpriz hazırlıyor…[/highlight]

Evi satın alamamak, Taylan’ı çok öfkelendirmiştir, amacına ulaşmak için daha tehlikeli bir planla mücadeleye devam eder. Kristina’nın ortalığı karıştırmaması için kendini büyük bir riske atar.

Kristina, Taylan’dan kurtulmak için harekete geçecektir.

Hiç hesapta yokken ortaya çıkan gizemli bir kişi yüzünden Taylan, büyük bir sorunla uğraşmak zorunda kalır.

Ceylan, mahalleden komşularının kızının düğününde nikâh şahididir. Damadın şahidinin de Ömer olduğunu öğrenmek onu duygusal olarak etkiler. Bu durumdan haberdar olan Taylan, kendisini düğüne davet ettirir. Düğün devam ederken Taylan, Ömer için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır.

Elvan, iş nedeniyle telefonunu açmak zorunda kalınca geçmiş yeniden karşısına çıkar. Müjgan’ın bu işin peşine düşmesi, Elvan açısından çok kötü sonuçlar doğuracaktır…

Canevim‘de 9. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’ya ait dizide başlıca rolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı üstleniyor.

Koliba Film imzalı dizinin yönetmeni Adnan Güler.

Canevim, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler