Carol Burnett, ‘Better Call Saul’ final sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak

 Carol Burnett, ‘Better Call Saul’ final sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak

AMC, komedi efsanesinin Marion adlı bir karakteri canlandıracağı “Better Call Saul”un altıncı ve son sezonunda konuk oyuncu olarak görüneceğini duyurdu.

Altı kez Emmy Ödülü kazanan Burnett yaptığı açıklamada, “En sevdiğim şovun bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

Burnett’e ek olarak, daha önce duyurulduğu gibi, Bryan Cranston ve Aaron Paul, “Better Call Saul” 6. sezonunda, sırasıyla Walter White ve Jesse Pinkman rollerini yeniden canlandıracaklar.

Yapımcılığını Sony Pictures Television tarafından üstlenen “Better Call Saul”, 6. sezonun son altı bölümüyle 11 Temmuz Pazartesi gününden itibaren AMC ve AMC+’da geri dönüyor. Dizinin finali 15 Ağustos’ta yayınlacak.

Burnett, 1967-1978 yılları arasında CBS’de yayınlanan ve 25 Emmy kazanan “The Carol Burnett Show”a ev sahipliği yapmasıyla tanınır. En son “Mad About You”daki çalışmasıyla bir komedi dizisinde konuk oyuncu olarak Emmy kazandı. Ayrıca yedi Altın Küre, bir Grammy ve bir Tony kazandı. İki kez Peabody Ödülü sahibidir ve hem Başkanlık Özgürlük Madalyası hem de Mark Twain Amerikan Mizah Ödülü sahibidir.

“Better Call Saul”da Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Tony Dalton ve Giancarlo Esposito rol alıyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosu ise Gould, Gilligan, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz, Gordon Smith, Alison Tatlock, Diane Mercer ve Michael Morris.

Benzer İçerikler