Sally Rooney’in aynı adlı romanından uyarlanan Conversations with Friends dizisinden ilk fragman yayınlandı

 Sally Rooney’in aynı adlı romanından uyarlanan Conversations with Friends dizisinden ilk fragman yayınlandı

BBC, Sally Rooney’nin romanının yeni dizi uyarlaması “Conversations With Friends”in 15 Mayıs’ta Hulu’da prömiyer yapacağını açıkladı, diziden yeni bir fragman yayınlandı.

Dizi, üç yıl sonra eski kız arkadaşı Bobbi (Sasha Lane) ile hala en iyi arkadaş olan 21 yaşındaki Frances’i (Alison Oliver) takip ediyor. İkisi birbirinden ayrılamaz, Dublin’deki şiir performanslarından birinde, daha yaşlı bir yazar olan Melissa (Jemima Kirke) ile tanışırlar. Bobbi ve Frances, Melissa ve yakışıklı bir aktör olan kocası Nick (Joe Alwyn) ile zaman geçirmeye başlar. Melissa ve Bobbi birbirleriyle açıkça flört ederler, ancak Nick ve Frances, Frances ve Bobbi arasındaki bağı test eden ve Frances’i hassiyetlerini yeniden incelemeye zorlayan ciddi bir ilişkiye başlar.

“Başkasını seven biriyle yatmak seni üzer mi?” Frances, karavanda Bobbi’ye soruyor. “Beni de seviyorlarsa olmaz,” diye yanıtlıyor Bobbi.

Fragmanda ayrıca Phoebe Bridgers’ın 2020 albümü “Punisher”dan bu yana ilk yeni orijinal şarkısı olan “Sidelines” adlı yeni bir şarkısı da yer alıyor.

“Conversations With Friends”, Lenny Abrahamson ve Leanne Welham tarafından yönetiliyor. Dizi Element Pictures tarafından üretildi ve Alice Birch, Mark O’Halloran, Meadhbh McHugh ve Susan Soon He Stanton tarafından Sally Rooney’nin aynı adlı ilk romanından uyarlandı.

Fragman:

Benzer İçerikler