DasDas yeni haftaya eğlenceli etkinliklerle başlıyor

 DasDas yeni haftaya eğlenceli etkinliklerle başlıyor

Sanatseverlerin Anadolu yakasındaki buluşma noktası DasDas; ‘Ben Varım’, ‘Bir İhtimal Daha Var’ ve ‘Deli Bayramı’ gibi prodüksiyonlarıyla tiyatroseverleri bambaşka dünyalara götürürken bu hafta ‘Cimri’, ‘Aşk Geçmişim’ ve ‘Bir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu’ oyunlarını ağırlayacak. Tüm hafta boyunca DasDas, birbirinden eğlenceli komedi şovlarıyla da ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.

DasDas yeni haftayı ‘Cimri’ ile açıyor. Semaver Kumpanya’nın 5 sezondur kapalı gişe oynanan oyunu ‘Cimri’, 18 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Tansu Biçer rejisinin Serkan Keskin’in övgüleri toplayan Harpagon performansıyla buluştuğu oyunda Keskin’e Sezin Bozacı, Ahmet Kaynak, Mertcan Ertürk, Metin Alpargun, Cansu Saka, Onur Yalçınkaya, Ezgi Ulusoy Tamer, Onur Şenol, Selen Şenay, Uğur Senkeri ve Saniye Samra eşlik ediyor.

Uzlaşmak üzere bir araya gelen ebeveynlerin komedisini sahneye taşıyan ‘Vahşet Tanrısı’, bu hafta da DasDas seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. ‘Vahşet Tanrısı’ yeni haftada 19 ve 27 Nisan akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’in sahneyi paylaştığı oyunun yönetmen koltuğunda ise Celal Kadri Kınoğlu oturuyor.

DasDas Sahne, 20 Nisan akşamı 20.30’da oyuncu kadrosunda Alper Baytekin, Didem Balçın, Ecmel İs, Erdem Akakçe, Hülya Gülşen, Iraz Yöntem, Name Önal ve Tuğrul Tülek’in buluştuğu ‘Ben Varım’ oyunuyla tiyatroseverlere kapılarını açıyor. Yönetmenliğini Ümit Aydoğdu’nun üstlendiği oyundabizi aciz bırakan, önce yalnızlaştırıp sonra sağır edici uğultusuyla akılsız bir kalabalığın içine atan “mucize” ele alınıyor.

20 ve 29 Nisan akşamları 21.00’de DasDas Atölye’de ‘Bir İhtimal Daha Var’ oynanacak.  Ebru Nihan Celkan’ın kaleminin Barış Gönenen rejisiyle buluştuğu oyunda İstanbul’da işsizlikle baş etmeye çalışan iki üniversite mezunu gencin içinde bulundukları durumdan bunalıp doğaya kaçma hikayeleri tiyatroseverlerle aktarılıyor. ‘Bir İhtimal Daha Var’ın kadrosunda ise Berfu Öngören, Pelin Ermiş ve Talha Kaya yer alıyor.

‘TuzBiber Stand Up’ komedi kulübü üyelerinden Tuna Kalınsaz, Aksel Gürel, Engin Türkoğlu, Deniz Özturhan ve İstiklal Akarsu, 20 Nisan akşamı 21.30’da komediye doymak isteyenleri DasDas Paribu Sahnesi’ne bekliyor. 27 Nisan akşamı 21.30’da ise Caner Omur, Berkan Karadede, Cemil Marki, İsmail Türküsev ve Cüneyt Nergiz sahnede eğlenceli dakikalara imza atacak.

2019 yılından beri geleneksel rock müziği yapmaya devam eden ve son olarak Özge Fışkın’la ortak çalışmaları olan ‘Beyhude’yi yayınlayan vokalistliğini Tuğrul Tülek’in yaptığı YaDa grubu aynı akşam 22.00’de DasDas Paribu Sahnesi’nde olacak.

DasDas Sahne, 21 Nisan akşamı 20.30’da ‘Kaan Sekban Saçmalar’ şovuna ev sahipliği yapıyor. Plaza hayatından cast ajanslarına dünyanın en saçma yolculuğunu sunmaya hazırlanan Kaan Sekban, özgün hikayesiyle DasDas’ta izleyenleri kahkaha boğmaya devam ediyor.

İskoç yazar D.C. Jackson’ın kaleminden dökülen, Tatlı Ekşi Tiyatro yapımı ‘Aşk Geçmişim’ 22 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’ye konuk oluyor. Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun sahneyi paylaştığı oyun, Tom ve Amy’nin iş çıkışı bir şeyler içmeye gittikleri gecenin fırtınalı bir ilişkiye dönüşmesini anlatırken oyunda ikilinin peşini eski ilişkilerinin hayaletleri de bırakmayacak. Keyifli hikayesiyle ‘Aşk Geçmişim’ bu bahar akşamında tiyatroseverlere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Murat Gülsoy’un aynı adlı romanından sahneye uyarlanan ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ 22 Nisan akşamı 21.00’de DasDas Atölye’de seyircisiyle buluşacak. Ceren Boz, Ümit Erlim, Sabahattin Yakut ve Nihan Işık’ın kadrosunda yer aldığı oyun, kendini bilmek ve bulmak arasındaki bir kayboluş hikayesini gözler önüne seriyor.

Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Ağaçtaki Kız’ bu hafta 23 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de seyirci karşısına çıkacak. Ahsen Eroğlu ve Tunahan Çilingir’in oynadığı oyunda iki gencin hikayesi etkileyici bir dille seyirciye aktarılacak.

Her konseri yoğun ilgi gören ‘Uyanıklar’ 23 Nisan akşamı 22.00’de bir kez daha DasDas Paribu Sahnesi’nde!

DasDas Atölye, 24 Nisan günü sevilen oyunlarını çocuklarla buluşturuyor. 24 Nisan günü 14.00’te ‘Prens Olmayan Prens’ oyunu başka bir masalın da mümkün olabileceğini gözler önüne sererken 16.00’da ’Uyku Nereye Kaçar’ uykularının peşine düşen Pelin ve Berçem’in hikayesini anlatacak.

Kadrosunda Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir ve Volkan Yosunlu’nun bir araya geldiği, Metin Akpınar’ın ise süpervizörlüğünü üstlendiği ‘Deli Bayramı’ 24 Nisan akşamı 17.00’de keyifli bir komediyi sanatseverlere sunmak üzere DasDas Sahne’de olacak.

DasDas Sahne’de, 25 ve 26 Nisan akşamları 20.30’da ‘Zengin Mutfağı’ sergilenecek. Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketinin zengin bir ailenin mutfağına yansımasını ele alan oyunun kadrosunda Şener Şen’in yanı sıra Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kara ve Uğur Arda Başkan yer alıyor.

Duncan Macmillan’ın kaleme aldığı, Deniz Ekinci yönetmenliğindeki ‘Bir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu’ 27 Nisan akşamı 21.00’de DasDas Atölye’ye konuk oluyor. Oyunda Evrim Doğan’ın tek kişilik performansıyla; donmuş geçmişini, geleceğini ve bugününü en insancıl yöntemle eritmeye çabalayan Loretta’nın hikayesi anlatılacak.

DasDas Sahne28 Nisan akşamı 20.30’da Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Pervin Bağdat ve Tülin Özen’in sahneyi paylaştığı ‘Westend / Batının Sonu’ oyunu ile ziyaretçilerini selamlıyor. Moritz Rinke’nin bu yüzyılın tüm bireysel trajedilerinin komedisini sarsıcı bir dille ortaya koyduğu oyunda tiyatroseverler, Eduard ile Charlotte’un şehirden uzaktaki evlerinde eski arkadaşlarını ve komşularını ağırladıkları geceye dahil oluyor.

29 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’ye unutulmaz bir aşk hikayesi taşınıyor. Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Deniz Can Aktaş, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim’den oluşan zengin kadrosuyla ‘Romeo & Juliet’; Mert Fırat ve Nagihan Gürkan yönetmenliğinde başka bir zaman dilimine taşınıyor.

18 NisanPazartesi20.30DasDas SahneCimri
19 NisanSalı20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
20 NisanÇarşamba20.30DasDas SahneBen Varım
20 NisanÇarşamba21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var
20 NisanÇarşamba21.30DasDas Paribu SahnesiTuzBiber Stand Up
21 NisanPerşembe21.00DasDas SahneKaan Sekban Saçmalar
22 NisanCuma20.30DasDas SahneAşk Geçmişim
22 NisanCuma21.00DasDas AtölyeYalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
22 NisanCuma22.00DasDas Paribu SahnesiYaDa Konseri
23 NisanCumartesi20.30DasDas SahneAğaçtaki Kız
23 NisanCumartesi22.00DasDas Paribu SahnesiUyanıklar Konseri
24 NisanPazar14.00DasDas AtölyePrens Olmayan Prens
24 NisanPazar16.00DasDas AtölyeUyku Nereye Kaçar
24 NisanPazar17.00DasDas SahneDeli Bayramı
25 NisanPazartesi20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
26 NisanSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
27 NisanÇarşamba20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
27 NisanÇarşamba21.00DasDas AtölyeBir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu
27 NisanÇarşamba21.30DasDas Paribu SahnesiTuzBiber Stand Up
28 NisanPerşembe20.30DasDas SahneWestend / Batının Sonu
29 NisanCuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
29 NisanCuma21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var

Benzer İçerikler