De Niro ve Julianne Moore’un Polisiye Dizisine 2 Sezonluk Onay

   De Niro ve Julianne Moore’un Polisiye Dizisine 2 Sezonluk Onay

  Robert De Niro ile Julianne Moore, yeni bir polisiye dizide buluşacağı geçtiğimiz Ağustos ayında açıklanmıştı. Şimdiyse yeni detaylar geldi.

  Bir yanda 70’li yıllardan beri zirve kalmayı başarmış büyük usta Robert De Niro, diğer yanda 90’lardan bu yana istikrarlı çıkışını sürdürüp nihayetinde, 2014’te En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazanan Julianne Moore. İki ustanın adlarının aynı cümlede anılması bile başlı başına olay. Daha iyisi var ama: Moore ile De Niro, daha önce pek de adım atmadıkları bir mecrada; televizyon dünyasında buluşacak yakında.

  Dizinin yönetmeni, David O. Russell

  Deadline sitesinin haberine göre, ayrıntılar netleşmemekle birlikte De Niro ile Moore, 90’lı yıllarda geçen bir polisiye dizide oynayacak.
  Dizinin yönetmeni, üç Oscar adaylığı bulunan David O. Russell. Yönetmen, daha önce American Hustle, Silver Linings Playbook ve Joy filmlerinde De Niro ile çalışmıştı.
  Dizinin adı gibi zamanlaması ve biçimine ilişkin de net bir bilgi yok henüz ama kaynaklar, uzun soluklu bir yapım beklentisi içinde…

  Amazon’dan 2 Sezonluk Onay

  Yapılan açıklamaya göre, Amazon ile yapımcı firma The Weinstein Company arasındaki anlaşma kapsamında dizinin ilk 2 sezonuna onay çıktı. Bu, geçtiğimiz haftalarda Mad Men’in yaratıcısı Matthew Weigner’ın yeni dizi projesinin ardından iki firma arasında yapılan ikinci büyük anlaşma oldu.

  Doksanlarda geçen bir mafya hikayesinin anlatılacağı dizinin her sezonu 8’er bölümden oluşacak. Yapım ve yayın tarihi için henüz resmi bilgi yok.

  Benzer İçerikler