En Sevilen Diziler Temmuz Ayı Boyunca FOXCRIME Ekranlarında

   En Sevilen Diziler Temmuz Ayı Boyunca FOXCRIME Ekranlarında

  FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinden “MacGyver”, “Stumptown”, “Deputy” ve “Bull” Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile Temmuz ayı boyunca FOXCRIME Pazar Maratonunda izleyiciyle buluşuyor.

  ABD hükümeti içindeki gizli bir kuruluşta çalışan MacGyver, olağanüstü zekâsı ve yeteneklerinin yanı sıra alışılmadık yöntemleriyle karşısına çıkan tüm sorunlara karşı çözümler geliştirmeyi başarıyor.. “MacGyver” 4. sezonun son 5 bölümüyle 5 Temmuz Pazar günü saat 14.30’ta FOXCRIME’da.

  Başrolünde “How I Met Your Mother”ın yıldızı Cobie Smulders’ın yer aldığı ve Greg Rucka’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Stumptown, eski bir ordu çalışanı olan Dex Parios’un maceralarını konu alıyor. “Stumptown” 1. sezonun ilk 5 bölümüyle 12 Temmuz Pazar günü saat 14.30’ta’da FOXCRIME ekranlarında.

  Dünyanın en büyük polis güçlerinden birine sahip olan Los Angeles’ta şerif departmanına getirilen Bill Hollister’ın maceralarını konu alan polisiye dizi “Deputy” 6. sezonun ilk 5 bölümüyle 19 Temmuz Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

  Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen ve tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini konu alan “Bulll” 4. sezonun son 5 bölümüyle 26 Temmuz Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

  Benzer İçerikler