Fandom 2.Sezonu ile Çok Yakında beIN CONNECT’te

 Fandom 2.Sezonu ile Çok Yakında beIN CONNECT’te

Dijital içerik platformu beIN CONNECT‘te yayınlanan ve ilk sezonunda güçlü kadrosu ve özgün hikayesiyle büyük beğeni toplayan Fandom, 2. sezonu ile çok yakında geri dönüyor.

Bütün Fandomlar Toplanın, Yeni Sezon Başlıyor

İlk sezonuyla büyük ilgi toplayan Fandom‘un 2. sezonunda da başrollerini Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ, Ali Yağcı paylaşıyor. Dizinin yapımcılığını OM CONTENT’in genç ve tecrübeli kurucuları Uğur Atukman Taban ve Itır Özoflu üstleniyor. Yönetmen koltuğunda dizinin senaryosunu da kaleme alan usta isim Tayfun Güneyer oturuyor. Bu sezon da yaratıcı ekibi ve mizahi üslubuyla romantik komedi dizilerinin dünyasını başarıyla konu ediniyor.

Mavi Aşk

beIN ORIGINALS’ın merak uyandıran dizisi Fandom dizisinin yeni sezonunda da sürükleyici olaylar yaşanmaya devam ediyor. Senarist Can Aslan (Şahin Irmak), evinin altındaki gizli panik odasında sakladığı Ferda (Tuğçe Altuğ) ile mutlu mesut bir hayat sürmektedir. İnsanlardan ve sosyal hayattan Can gibi nefret eden Ferda, bu “gönüllü esaret” durumundan çok mutludur. Can ve Ferda, uzun süredir üzerinde çalıştıkları “Mavi Aşk” isimli sinema filminin senaryosunu bitirmektedir. Filmin Türkiye sınırlarını da aşarak uluslararası bir başarı elde edeceğine inanmaktadır. Can, yıllardır yazdığı dizi ve filmlerden tecrübeyle filmin sadece yönetmeni değil, aynı zamanda yapımcısı olmayı kafaya koymuştur.     

Başrol Tutsak Edilirse

Can ve Ferda için Mavi Aşk filminde ana karakteri kimin canlandıracağı çok önemlidir. Ferda ve Can daha senaryoyu yazarken, bu role en uygun ismin Türkiye’nin son dönemdeki en popüler ve en yakışıklı dizi oyuncusu olan Kuzey Güney (Ali Yağcı) olduğunu düşünür. Ferda, aynı Can’a yaptığı gibi sahte hesaplar açar. Sinema filminde oynama konusunda Kuzey Güney’in aklını çelmeye çalışır. Ferda’nın çabalarıyla gaza gelen Kuzey bir sinema filminde oynamak için Can ile bir araya gelir. Can, filmin hikayesini anlattığı sırada Kuzey’in, Can’ı hiç dinlemez. Onun senaryosu dışında her şey ile ilgilenerek Can’ın büyük hayal kırıklığı yaşamasına sebep olur. Can, eve dönüp Ferda’ya yaşananları anlatır. Ferda, hem sevdiği adamın hem de aylarca emek verip yazdıkları senaryonun bu şekilde kale alınmamasına çok bozulur. Kuzey’i Zehra’nın sahibi olduğu teknede esir alır ve film çekimi için Can’ı çağırır.

Fandom

Can, Ferda ve Zehra filme uygun ıssız ada bulmak için Marmaris açıklarında gezinirler. Denizde baygın halde bir kadın bulurlar. Bu kadının aslında dünyaca ünlü Hollywood yıldızı olduğunu fark ederler. Hollywood yıldızının ağır travma yüzünden hafızasını kaybettiğini anlayınca, onu da filmde oynatmaya karar verirler. Karşısında rol arkadaşı olarak bir Hollywood yıldızını gören Kuzey ise rolüne ısınmaya başlar. Can ve Ferda, bu durumdan çok mutludur. Çekim yapacakları ıssız adada ise çok sayıda tatsız sürpriz ve aksilik onları beklemektedir.

Benzer İçerikler