Foto Galeri | Kanatsız Kuşlar’ın 27.Bölümü Perşembe Akşamı ATV’de

 Foto Galeri | Kanatsız Kuşlar’ın 27.Bölümü Perşembe Akşamı ATV’de

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor. Kanatsız Kuşlar 27.bölümü ile 21 Aralık Perşembe akşamı 20:00’de ATV’de ekrana geliyor.

Hastanede zor saatler geçiren Aysun, kendine gelebilecek midir? Olay kendi teknesinde gerçekleştiği için yardım etmeye çabalayan Kemal, Muzaffer ile karşı karşıya gelir.

Bu sırada Aysun’un rahatsızlığının nedenini öğrenen Kemal, duyduklarına inanamaz. Bu olayın sorumlusunun kızı olabileceği hiç aklına gelmemiştir.

Öte yandan Nefise’nin Mert için yaptığı fedakarlıklardan oldukça etkilenen Muzaffer, kendisi de Nefise’nin çocuklarına yakın olmaya çalışır. Ancak Kemal, daha atak davranmıştır ve o da Nefise’nin çocuklarının kalplerini kazanmaya kararlıdır.

Mert’in annesine olan özlemini bilen Tuba, zavallı çocuğun zaafını kendi lehine kullanmaya çekinmez.  

Şirketin yeni ortağı Muzaffer ile tanışmıştır. Hem Muzaffer hem de Zerrin bu yeni ortağı çok sever.

Zeynep ise bu kişinin Ahmet olduğuna Onur’dan başka kimseyi inandıramayınca, gizli bir takibe başlar. Onur’dan habersizce kalkıştığı bu takibin sonunda şok edici bir gerçekle karşılaşır. Adeta çıldıran Zeynep’in gözü dönmüştür.

Benzer İçerikler