Televizyonda Neler Oluyor? – Güncel Reyting Listesi

 Televizyonda Neler Oluyor? – Güncel Reyting Listesi

Geçtiğimiz hafta en çok reyting alan, beş yerli dizi Episode Portal okurları için bir arada.

18 Temmuz – 24 Temmuz 2022 Arasında En Yüksek Reytingi Alan Beş Dizi

1.Tozluyaka (Fox Tv)

Dizinin ilk bölümü 27 Haziran tarihinde yayınlanmıştı. O günden beri çok konuşulan Tozluyaka, bu haftanın birincisi oldu. Gençlik dram dizisinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen yer alıyor. Görünüşe bakılırsa bu senenin konuşulan dizilerinden olmaya devam edecek. Yeni bölüm, pazartesi günleri Fox Tv ekranlarında yer alıyor.

5. Bölüm Fragmanı:

2.Senden Daha Güzel (Fox Tv)

Fox Tv’nin bir başka yüksek reytingli dizisi Senden Daha Güzel. Romantik komedi-dram dizisinin başrolünde Cemre Baysel ve Burak Çelik yer alıyor. Tozluyaka‘da olduğu gibi genç oyuncularla birlikte usta oyuncular da dizinin kadrosunda. Bu isimler arasında Ebru Cündübeyoğlu ve Sevinç Erbulak var. Senden Daha Güzel, salı günleri Fox Tv’de.

7. Bölüm Fragmanı:

3.Duy Beni (Star Tv)

Bir başka reytingi yüksek, yeni gençlik dizisi ise Duy Beni. Star Tv’de, perşembe akşamları yayınlanan dizi dram türünde. Dizi, zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan “zorbalık” olgusunu ele alıyor. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide; Leyla Helin Kandemir, Kanat Caner Topçu, Ekim Rabia Soytürk, Melisa Sümeyye Aydoğan, Hazal Meltem Akçöl gibi oyuncular yer alıyor.

4. Bölüm Fragmanı:

4.Seversin (Kanal D)

Romantik komedi dizisi Seversin Kanal D’de, çarşamba akşamları yayınlanıyor. Başrolde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ü izliyoruz. 1 Haziran’dan beri yayınlanan dizi, afişinde de yazdığı gibi bir aşk hikâyesi vaat ediyor.

9. Bölüm Fragmanı:

5.Balkan Ninnisi (TRT1)

Türkiye’de sevilen Balkan dizilerine bir yenisi 21 Haziran tarihinde eklendi. Daha önce Elveda Rumeli‘de de ilgiyle izlenmiş olan Erdal Özyağcılar dizinin kadrosunda yer alıyor. Usta oyuncularla genç oyuncuları bir araya getiren Balkan Ninnisi, komedi-dram özellikleri barındıran bir aşk hikâyesi anlatıyor. Dizinin kadrsounda; Özlem Türkad, Merih Öztürk, Emre Bey, Merih Öztürk gibi isimler yer alıyor. Diziyi TRT1’de, salı günleri izleyebilirsiniz.

5. Bölüm Fragmanı:

Benzer İçerikler