‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 2. Bölümde Neler Oldu 

 ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 2. Bölümde Neler Oldu 

Show TV’nin yapımını BKM’nin üstlendiği yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dün akşam (28 Temmuz Perşembe) ikinci bölümüyle ekrana geldi. 

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı dizi, ikinci bölümüyle reytinglerde perşembe gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. #GelsinHayatBildiğiGibi etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu. 

Sadi Payaslı’nın okula gelişi Karabayır Lisesi’ndeki herkeste bir merak uyandırdı. Araz’la yaşadıkları olay neticesinde Sadi Payaslı okulun yeni efsanesi haline geldi. Bu durum Araz’ın daha da öfkelenmesine sebep oldu. Araz, ilk iş okula gelen yeni öğrenciler hakkında bilgi edinmek için harekete geçti. Çetesini beşlinin peşine taktı. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gençler, Hayata Tutunmak İçin Her Yolu Deniyor

Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başladı. Melek, üvey babası Celal’in ilacını içirmeye çalışırken bir kez daha tacizine maruz kaldı. Tek sığınağı Zülfikar oldu. Zülfikar’ın kardeşi Ozan’la ilk karşılaşması hiç umduğu gibi geçmedi. Ozan’ın hala satıcılık yaptığını öğrenen Zülfikar, hesap sordu. Evine dönmeyen Aylin ise geceleri gizlice okulda kaldığını herkesten sakladı. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Mahir Müdür’ün odasına giren Araz, dosyaları karıştırınca yeni öğrencilerin ıslahevinden çıktığını öğrendi. Can’ın babasına karşı suçluluk duygusu günden güne arttı. Babasının evin giderlerinin karşılayamayışı Can’ı iş bulmaya mecbur etti. Okul çıkışı gördüğü bir motokuryelik işine başvuran Can, olumlu yanıt aldı. Fakat Araz’ın adamlarının takibinde olduğundan habersizdi. 

Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışıyordu. Bu sırada peşine Tahir’in adamları takıldı. Songül’ün trafik şubede işe başlamasıyla düzenini oturtan ikili her konuda tartışmaktan geri kalmadı. Bu tartışmaların onları birbirine yaklaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktu. Songül ve Sadi şüphelerinin peşinden gidip yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı. Finalde Araz ve çetesi Aylin’in yerini öğrendi.

Songül ve Sadi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, üçüncü bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Show Tv’de.

3. Bölüm Fragmanı:

Benzer İçerikler